Přeborníci okresu

  • 1975
  • 1977
  • 1992
  • 2011

Poslední zápas

          Mistrovské utkání

             7. kolo 19.11.2016

    Dlouhoňovice - Litomyšl "B"

3:6

Nejbližší zápas

                         8. Kolo

                Pátek 25.11. 20:15

                  Stadion: Choceň

Voděrady - Dlouhoňovice

Aktuality

Aktuální rozlosování sezóny 2015-16 zde!

Archiv aktualit

Generální partneři

Banner

Partneři

gaf1.jpg

Facebook

Tabulky a los soutěže Tisk

Aktuální tabulka zde...

Tabulka okrení přebor 2009-2010
Pořadí Tým 
PZ 

VP 

PP 

Skóre 
Body 
1. SK Žamberk
16 15 0 0 0 1 85:32 45
2. TJ Jiskra Králíky 16 12 0 0 1 3 68:44 37
3. TJ Sokol Tisová 16 11 1 0 0 4 87:50 35
4. HC Dlouhoňovice 16 8 0 0 0 8 71:65 24
5. TJ Voděrady
16 7 1 0 0 8 69:67 23
6. Sokol Verměřovice
16 7 0 0 1 8 61:74 22
7. TJ Sokol Řetová
16 6 1 0 1 8 66:59 21
8. HC Ústí nad Olricí 16 3 0 0 0 13 53:92 13
9. Sokol Semanín 16 0 0 0 0 16 19:96 0


Křížová tabulka
X TIS
ŽAM
KRÁ
ŘET
VOĎ
VER
DLŇ
ÚnO
SEM
TIS 2 1:3 2:4 7:4 4:2 5:4 SN 8:5 9:6 11:1
ŽBK 4:1 0
1:4 6:0 6:5 7:4 7:2 7:3 5:1
KRÁ 2:5 2:7 0
3:2 6:3 3:6 4:3 8:2 5:0 K
ŘET 4:5 3:6 1:0 SN 9
3:5 3:2 6:5 7:2 7:2
VOĎ 3:4 2:7 2:7 4:3 SN -
5:4 8:4 6:3 8:0
VER 2:11 0:3 2:3 7:6 4:7 2 3:7 6:4 4:3
DLŇ 4:3 1:2 3:6 5:3 4:2 3:4 0
5:3 8:3
ÚnO 1:6 2:8 4:8 1:6 6:3 5:6 1:5 1
6:1
SEM 1:5 1:6 1:3 0:9 2:4 0:4 2:7 1:4 0


Rozlosování HC Dlouhoňovice 09-10 
Den Datum Zahájení Mužstva Stadion Výsledek 
So
7.11.09 16:45
Dlouhoňovice - Ústí nad Orlicí Choceň
5:3
Ne
22.11.09
18:15
Žamberk - Dlouhoňovice
Lanškroun
7:2
So
28.11.09
19:45 Dlouhoňovice - Králíky
Lanškroun
3:6
So
5.12.09
16:30 Voděrady - Dlouhoňovice
Choceň
8:4
So
19.12.09
19:45
Dlouhoňovice - Verměřovice
Lanškroun
3:4
So
26.12.09
17:00
Semanín - Dlouhoňovice
Č.Třebová 2:7
Ne
3.1.10
18:15
Dlouhoňovice - Tisová
Lanškroun
4:3
Ne 
10.1.10 16:00
Řetová - Dlouhoňovice
Litomyšl
6:5
Ne
17.1.10
19:15
Ústí nad Orlicí - Dlouhoňovice
Choceň
1:5
So
23.1.10
19:45
Dlouhoňovice - Žamberk
Lanškroun
1:2
So
30.1.10 19:45
Králíky - Dlouhoňovice
Lanškroun
4:3
So 6.2.10 
10:30 Dlouhoňovice - Voděrady
Choceň 4:2
5.3.10 19:30 Verměřovice - Dlouhoňovice Choceň 3:7
So 27.2.10
18:30 Dlouhoňovice - Semanín
Č. Třebová 8:3
So 20.2.10 19:30 Tisová - Dlouhoňovice
Č. Třebová 8:5
So 13.3.10 16:00 Dlouhoňovcie - Řetová
Choceň 5:3


Kolo Den 
Datum 
Čas 
Mužstva
Stadion 
Výsledek 
1. So 7.11.09 16:45 
Dlouhoňovice - Ústí nad Orlicí 
CH 5:3
1. Ne 8.11.09 16:45 
Semanín - Tisová 
CH 1:5
1. Ne
15.11.09 19:30 Voděrady - Žamberk 
CH
2:7
1. Ne 15.11.09 16:00 Verměřovice - Řetová 
LI 
7:6
2. So 21.11.09 
21:00 
Králíky - Voděrady 
LA 
6:3
2. Ne 
22.11.09 
16:00 
Řetová - Semanín 
LI 7:2
2. Ne 22.11.09 
18:15 Žamberk - Dlouhoňovice
LA 
7:2
2. Ne 
22.11.09 19:30 Ústí nad Orlicí - Verměřovice CH 
5:6
3. So 28.11.09 
19:45 
Dlouhoňovice - Králíky 
LA 
3:6
3. So 
28.11.09 16:45 
Tisová - Řetová 
CH 
7:4
3. Ne 
29.11.09 
18:15 
Verměřovice - Žamberk 
LA 
0:3
3. Ne 
29.11.09 
19:30 
Semanín - Ústí nad Orlicí 
CH 
1:4
4. So 
5.12.09 
18:30 
Ústí nad Orlicí - Tisová 
ČT 
1:6
4. So 
5.12.09 
19:30 
Žamberk - Semanín 
LI 
5:1
4. So 
5.12.09 
19:45 
Králíky - Verměřovice 
LA 
3:6
4. So 
5.12.09 
16:30 
Voděrady -Dlouhoňovice CH 
8:4
5. So 
12.12.09 
18:30 
Tisová - Žamberk 
ČT 
1:3
5. So 12.12.09 21:00 
Semanín - Králíky 
LA 
1:3
5. So 12.12.09 10:30 Verměřovice - Voděrady 
CH 4:7
5. Ne 13.12.09 19:30 Řetová - Ústí nad Orlicí 
CH 7:2
6. So 
19.12.09 
19:45 
Dlouhoňovice - Verměřovice 
LA 
3:4
6. Ne 
20.12.09
16:45 
Semanín - Voděrady 
ČT 0:8
6. Ne 
20.12.09 
18:15 
Králíky - Tisová
LA 
2:5
6. Ne 20.12.09 
19:30 Žamberk - Řetová 
CH 6:0
7. So 
26.12.09 
16:00 
Řetová - Králíky 
LI 
1:0 SN
7. So 26.12.09 17:00 
Semanín - Dlouhoňovice 
ČT 
2:7
7. Ne 
27.12.09 
16:00 
Tisová - Voděrady 
LI 
4:2
7. Ne 
27.12.09 
17:00 
Ústí nad Orlicí - Žamberk 
ČT 
2:8
8. So 2.1.10 17:00 Semanín - Verměřovice ČT 0:4
8. So 2.1.10 19:45 Králíky - Ústí nad Orlicí LA 8:2
8. Ne 3.1.10 18:15 Dlouhoňovice - Tisová LA 4:3
8. Ne 3.1.10 16:45 Voděrady - Řetová 4:3 SN
9. So 9.1.10 18:30 Ústí nad Orlicí - Voděrady ČT 6:3
9. So 9.1.10 19:45 Žamberk - Králíky LA 1:4
9. Ne 10.1.10 16:00 Řetová - Dlouhoňovice LI 6:5
9. Ne 10.1.10 16:45 Tisová - Verměřovice 5:4 SN
10. So 16.1.10 18:30 Tisová - Semanín ČT 11:1
10. So 16.1.10 19:45 Žamberk - Voděrady LA 6:5
10. Ne 17.1.10 16:00 Řetová - Verměřovice LI 3:2
10. Ne 17.1.10 19:30 Ústí nad Orlicí - Dlouhoňovice CH 1:5
11. So 23.1.10 18:30 Verměřovice - Ústí nad Orlicí ČT 6:4
11. So 23.1.10 19:45 Dlouhoňovice - Žamberk LA 1:2
11. Ne 24.1.10 16:00 Semanín - Řetová LI 0:9
11. Ne 24.1.10 18:15 Voděrady - Králíky LA 2:7
12. So 30.1.10 16:00 Králíky - Dlouhoňovice KR 4:3
12. Ne 31.1.10 17:00 Ústí nad Orlicí - Semanín ČT 6:1
12. Ne 31.1.10 10:30 Žamberk - Verměřovice CH 7:4
12. Ne 31.1.10 19:30 Řetová - Tisová CH 4:5
13. So 6.2.10 17:00 Semanín - Žamberk ČT 1:6
13. So 6.2.10 16:00 Verměřovice - Králíky KR 2:3
13. Ne 7.2.10 19:30 Tisová - Ústí nad Orlicí CH 9:6
13. So 6.2.10 10:30 Dlouhoňovice - Voděrady CH 4:2
14. So 13.2.10 19:45 Králíky - Semanín LA 5:0 Kon.
14. Ne 7.3.10 16:45 Žamberk - Tisová CH 4:1
14. Ne 14.2.10 16:45 Ústí nad Orlicí - Řetová 1:6
14. Ne 14.2.10 19:30 Voděrady - Verměřovice 5:4
15. 19.2.10 19:30 Semanín - Voděrady 2:4
15. Ne 14.3.10 16:00 Tisová - Králíky 2:4
15. So 20.2.10 17:00 Řetová - Žamberk ČT 3:6
15. 5.3.10 19:30 Verměřovice - Dlouhoňovice CH 3:7
16. So 27.2.10 19:45 Králíky - Řetová LA 3:2
16. So 27.2.10 18:30 Dlouhoňovice - Semanín 8:3
16. So 27.2.10 16:00 Voděrady - Tisová 3:4
16. Ne 28.2.10 19:30 Žamberk - Ústí nad Orlicí 7:3
17. So 6.3.10 19:45 Ústí nad Orlicí - Králíky LA 4:8
17. Ne 7.3.10 18:15 Verměřovice - Semanín LA 4:3
17. Ne 7.3.10 17:00 Řetová - Voděrady 3:5
17. So 20.2.10 19:30 Tisová - Dlouhoňovice ČT 8:5
18. So 13.3.10 19:45 Králíky - Žamberk LA 2:7
18. Ne 14.3.10 18:15 Voděrady - Ústí nad Orlicí LA 6:3
18. So 13.3.10 16:00 Dlouhoňovice - Řetová CH 5:3
18. 12.3.10 19:30 Verměřovice - Tisová 2:11