Přeborníci okresu

  • 1975
  • 1977
  • 1992
  • 2011

Poslední zápas

          Mistrovské utkání

             7. kolo 19.11.2016

    Dlouhoňovice - Litomyšl "B"

3:6

Nejbližší zápas

                         8. Kolo

                Pátek 25.11. 20:15

                  Stadion: Choceň

Voděrady - Dlouhoňovice

Aktuality

Aktuální rozlosování sezóny 2015-16 zde!

Archiv aktualit

Generální partneři

Banner

Partneři

babak5.jpg

Facebook

Tabulka Tisk

Tabulka oblastní ligy 2012-2013
Pořadí Tým
PZ
V
VP
PP
P
Skóre
Body
1. TJ Sokol Čestice
16 11 1 0 4 78:48 35
2. SK Žamberk 16 10 1 1 4 77:42 33
3. SK Třebechovice pod Orebem "B" 16 9 3 0 4 75:56 33
4. Sokol Řetová
16 7 1 1 7 81:85 24
5. TJ Voděrady 16 7 0 2 7 72:67 23
6. TJ Jiskra Králíky
16 6 0 2 8 49:68 20
7. HC Dlouhoňovice 16 6 0 1 9 76:90 19
8. HC Město Rychnov nad Kněžnou 16 4 3 2 8 60:73  17
9. TJ Lanškroun "B" 16 3 0 0 12 62:101 12
10.
HC Sokol Semanín *
0
0
0
0
0
0:0
0

Poznámka: Semanín se po 14. kole ze soutěže odhlásil. Všechny jeho výsledky byly anulovány.

Skupiny Play-off

Mužstvo Z V P Skóre B
1. Třebechovice 4 3 1 12:8 9
2. Žamberk 4 2 2 14:13 7
3. Čestice 4 1 3 8:13 2

 

Mužstvo Z V P Skóre B
4. Králíky  4 3 1 13:7 9
5. Voděrady 4 3 2 20:16 9
6. Řetová 4 0 4 11:21 0

 

Mužstvo Z V P Skóre B
7. Rychnov n. K. 4 3 1 20:22 9
8. Dlouhoňovice 4 2 2 25:23 6
9. Lanškroun 4 1 3 26:26 3

Aktuální tabulka ZDE

Křížová tabulka
X ČES
ŘET
KRÁ
DLŇ
RNK
VOD
ŽAM
LAN
SEM
TŘE
ČES
OL 10:2
3:0
4:8
6:3
4:1
3:2
5:2
12:4
 1:4
ŘET
3:4
2 7:2
4:2
5:4 SN
14:8
 5:6 SN
7:5
15:5
4:7
KRÁ
3:2
0:5
0 4:1
3:4 SN
1:6
3:7
5:3
3:1
4:2
DLŇ
6:9
7:8
3:8
1 5:4
5:2
7:8 SN
9:5
xx
7:3
RNK 3:7
3:5
7:6 SN
0:5 k.
2 4:3 SN
5:2
8:3
xx
0:5 k.
VOD 3:4 SN
6:2
5:2
6:3
5:0 k.
- 3:4
10:5
5:0
3:7
ŽAM
4:6
3:0
4:3
8:1
7:5
6:4
2 5:3
14:2
1:4
LAN 1:8
12:9
1:4
9:6
 2:7 4:3
1:4
0 6:0
1:10
SEM
0:11
2:15
1:8 3:16
3:12
xx
0:14
xx
1 0:9
TŘE
3:2
6:1
8:1
8:1
4:3 SN
2:4
3:4 SN
1:5
20:0
3

 

Pořadí Tým
PZ
V
VP
PP
P
Skóre
Body
1. TJ Sokol Čestice
16 11 1 0 4 78:48 35
2. SK Žamberk 16 10 1 1 4 77:42 33
3. SK Třebechovice pod Orebem "B" 16 9 3 0 4 75:56 33
4. Sokol Řetová
16 7 1 1 7 81:85 24
5. TJ Voděrady 16 7 0 2 7 72:67 23
6. TJ Jiskra Králíky
16 6 0 2 8 49:68 20
7. HC Dlouhoňovice 16 6 0 1 9 76:90 19
8. HC Město Rychnov nad Kněžnou 16 4 3 2 8 60:73  17
9. TJ Lanškroun "B" 16 3 0 0 12 62:101 12
10.
HC Sokol Semanín *
0
0
0
0
0
0:0
0