Přeborníci okresu

  • 1975
  • 1977
  • 1992
  • 2011

Poslední zápas

          Mistrovské utkání

             7. kolo 19.11.2016

    Dlouhoňovice - Litomyšl "B"

3:6

Nejbližší zápas

                         8. Kolo

                Pátek 25.11. 20:15

                  Stadion: Choceň

Voděrady - Dlouhoňovice

Aktuality

Aktuální rozlosování sezóny 2015-16 zde!

Archiv aktualit

Generální partneři

Banner

Partneři

stabyt5.jpg

Facebook

Zápasy 2015-16 Tisk
Přátelská utkání 2015-2016
Den
Datum
Čas
Mužstva
Stadion
Výsledek
9.10. 19:30
Dlň - Čestice
RK
3:7

 

Mistrovská utkání 2015-2016
Záp.
Den
Datum
Čas
Mužstva
Stadion
Výsledek
1.
Ne 25.10. 19:30 Choceň B - Dlň CH 12:1
2. Pa 30.10  21:00 Dlň - Mor. Třebová B RK  1:10
3. Ne 1.11.  17:00  Litomyšl B - Dlň LIT  14:5
4.
So 7.11.  16:30 Dlň - Žamberk  RK  4:5 sn
5.
So 14.11. 13:45 Králíky - Dlň  MT  2:13
6.  Ne 15.11. 17:00 Česká Třebová - Dlň  ČT 3:6
7. So 21.11. 16:30 Dlň - Voděrady  RK 4:3
8. So 28.11. 16:30 Dlň - Choceň B  RK  4:9
9.
So 5.12. 18:00 Mor. Třebová B - Dlň  MT 11:1
10. Ne 6.12. 16:30 Dlň - Litomyšl B  RK 5:8
11. So 12.12. 18:00 Žamberk - Dlň  ŽBK 2:0
12. Ne 20.12. 16:30 Dlň - Česká Třebová RK 7:5 
13.
Ne 27.12. 19:30 Voděrady - Dlň  CH  11:3 
14. Ne 10.1. 17:00 Litomyšl - Dlň LI 9:1
15. 15.1. 19:45 M.Třebová B - Dlň MT 8:1
16. Ne 24.1. 16:30 Dlň - Č.Třebová RK 1:8
17. So 30.1. 18:00 Žamberk - Dlň ŽA 6:7
18. 5.2. 21:00 Dlň - Choceň B RK 2:8
19. Ne 7.2. 16:30 Dlň - Voděrady RK 4:7
 Mužstvo  Zápasy   Výhry  Výhry SN  Prohry SN  Prohry  Skóre  Body 
1. Litomyšl B 18 16 0 0 2 145:51  48
2. Choceň B 18 13 1 1 3 112:59  42
3. Voděrady 18 11 0 1 6 99:74  34
4. M.Třeboá B 18 10 1 0 7 88:53  32
5. Dlouhoňovice 18 4 0 1 13 57:139  13
6. Č.Třebová 18 4 0 0 14 70:117  12
7. Žamberk 18 2 1 0 15 45:119    8
Skupina o konečné 5.-8. místo
Kolo
Den
Datum
Čas
Mužstva
Stadion
Výsledek
1. Ne  14.2.  17:15  Č.Třebová - Dlň  ČT  9:5 
2. So 20.2.  17:00  Žamberk - Dlň  ŽA  5:6 SN 
3.
Pá  26.2.  21:00  Dlň - Č.Třebová  RK  3:5 
4.
Ne  28.2.  19:30  Dlň - Žamberk  RK  4:2 

5.   Č.Třebová
6.   Dlouhoňovice
7.   Žamberk

Poznámka: Králíky odstoupily ze soutěže v průběhu prvního kola.