Přeborníci okresu

  • 1975
  • 1977
  • 1992
  • 2011

Poslední zápas

          Mistrovské utkání

             7. kolo 19.11.2016

    Dlouhoňovice - Litomyšl "B"

3:6

Nejbližší zápas

                         8. Kolo

                Pátek 25.11. 20:15

                  Stadion: Choceň

Voděrady - Dlouhoňovice

Aktuality

Aktuální rozlosování sezóny 2015-16 zde!

Archiv aktualit

Generální partneři

Banner

Partneři

babak5.jpg

Facebook

Svitavy nakonec soutěž nerozšíří Tisk

dav24Hokejové mužstvo Svitav nakonec Oblastní ligu nerozšíří a soutěž bude mít původní počet 9 týmů. Je již známo rozlosování. Úvodní hrací víkend máme volno, a tak odstartujeme mistrovské boje v neděli 10. listopadu doma (v RK) od 16:30 proti nově vzniklé rezervě České Třebové.

Hned následující víkend čeká týmy dvojzápas, my změříme síly s Králíkami a Lanškrounem. První derby v sezóně je na programu v pátek 29.11., kdy přivítáme rivala ze Žamberka. Základní část soutěže končí 2. února a poté bude následovat klasické play-off (1. - 8., 2. - 7.,...). Vítěz soutěže bude znám 16. března, kdy je poslední hrací den.

Při pohledu na soupeře není v podstatě slabého týmu a tabulka by mohla být opravdu zamotaná do posledního kola. Mezi nejžhavější kandidáty na titul lze ale pravděpodobně zařadit nové rezervy Chocně a Třebové, Rychnov má také velké ambice a Žamberk bude určitě chtít navázat na skvělou loňskou sezónu. Ostatní týmy v čele s námi uričtě nebudou chtít nikomu nic darovat a poperou se o příčky nejvyšší. Jak se často píše v médiích, základ je se dostat do play-off a pak se může stát cokoliv. Při počtu devítí týmů se to může zdát na první pohled snadný úkol, ale troufám si odhadnout, že o "Černého Petra" se bude bojovat do posledního kola. 

(tp)