hejduk.jpg

Poslední zápas základní části nakonec v Rychnově Tisk

dav02V sobotu nastoupíme k poslednímu utkání základní části na stadionu v Rychnově nad Kněžnou. Vzhledem k výsledkům z druhé poloviny soutěže se v nadstavbové části utkáme v mini tabulce o konečné sedmé místo, což je rozhodně zklamáním.

Pokud chceme v následujících zápasech pomýšlet na nějaké body, musíme jednoznačně snížit počet obdržených branek. Jen za poslední tři utkání jsme inkasovali neuvěřitelných 25 gólů. Není to vizitka zdaleka jen obránců a brankářů, ale celé pětky, která je na ledě. Navíc naše útočné síly jsou momentálně také svoji kvalitou někde jinde, než na začátku ročníku. Proto bychom se měli zaměřit na zodpovědnou obranu, která nám bohužel dělá celou sezónu takové problémy. S tím vším jsou spojena také častá a mnohdy zbytečná vyloučení, která nás srážejí ve zlepšených pasážích hry zpět dolů.