Generální partneři

Partneři

Facebook

MISTŘI! MISTŘI! MISTŘI! Tisk

Po těžkém boji s Tisovou jsme si zajistili titul pro vítěze okresního přeboru mužů. Prvenství v soutěži sláví náš klub po dlouhých devatenácti letech a zároveň je to historicky čtvrté vítězství přeborníka okresu od založení hokejového klubu v Dlouhoňovicích.

Do posledního utkání sezóny jsme vstupovali s vědomím, že jakékoliv vítězství nám zajistí první místo v tabulce. V současném kádru není žádný hráč, který by měl zkušenosti s boji o titul, čemuž odpovídala předvedená hra v první třetině, kterou jsme prohráli 2:1.

více...

Ve druhé části se hra našeho celku zlepšila a díky tomu se šlo podruhé do kabin za nerozhodného stavu 3:3. Třetí dějství mělo už opravdu kvalitní tempo hry, které se divákům muselo líbit. Hned v úvodu třetiny jsme se dostali poprvé v utkání do vedení brankou Jardy Macháčka. Stav 3:4 svítil na tabuli i dvě minuty před koncem zápasu a Tisová se tak rozhodla pro hru bez brankáře. Toho ale hned po několika vteřinách využil Honza Plundra, který backhandovou střelou přes celé hřiště vstřelil branku. V hokeji se může stát ledacos, ale v tuto chvíli už všichni na stadionu tušili, že pohár pro vítěze okresního přeboru mužů za ročník 2010/2011 nám už nikdo nemůže vzít.

Po konečném hvizdu vypukly oslavy přímo na ledové ploše, následovala velká děkovačka našim skvělým fanouškům, kterých na toto utkání dorazilo opravdu hodně. V kabině se poté vypily první lahve šampaňského a vykouřily vítězné doutníky. Poté už celý tým spěchal za svými věrnými fanoušky do dlouhoňovické hospody, která doslova praskala ve švech. Hodinu před půlnocí došlo i na splnění sázky realizačního týmu, který před několika měsíci před hráči prohlásil, že pokud se vyhraje titul, tak poběží kolem hřiště nazí. Celá hospoda se tak přesunula na vedlejší kluziště a hlasitě podporovala členy realizačního týmu při jejich běhu. Všichni tři zaslouží veliký respekt za dodržení slibu.

Následně se pokračovalo v popíjení různého druhu nápojů, mezi kterými byla tradičně jedničkou večera "zelená".

V pátek 11.3. od 19:30 v Rychnově nad Kněžnou proběhne focení vítězného týmu, focení s fanoušky a předávání poháru.

V následujících dnech budou v sekci fotogalerie umístěny fotografie ze zápasu, ale i z následných oslav.