Přeborníci okresu

  • 1975
  • 1977
  • 1992
  • 2011

Poslední zápas

          Mistrovské utkání

             7. kolo 19.11.2016

    Dlouhoňovice - Litomyšl "B"

3:6

Nejbližší zápas

                         8. Kolo

                Pátek 25.11. 20:15

                  Stadion: Choceň

Voděrady - Dlouhoňovice

Aktuality

Aktuální rozlosování sezóny 2015-16 zde!

Archiv aktualit

Generální partneři

Banner

Partneři

hrabacek5.jpg

Facebook

Závěrečné "Bully 2011" je za námi Tisk

V sobotu byla oficiálně ukončena hokejová sezóna našeho týmu. V dlouhoňovické restauraci se okolo šestnácté hodiny sešli všichni členové týmu a zástupci obce. Pozvánku přijali také bývalí trenéři našeho klubu, mezi kterými nechyběli trenéři, kteří dovedli Dlouhoňovice k vítězství v přeboru,  pan Jaroslav Šolc (1975 a 1977) a pan Jiří Kulhavý (1992). Všichni přítomní vyslechli řeč realizačního týmu a starosty obce a následně společně povečeřeli. Poté se všichni přesunuli na sál, kde společně s našimi fanoušky probíhala následná vyhlášení cen. Po předání všech pohárů, dresů a dárků dostal slovo pozvaný DJ Bros, který až do ranních hodin neúnavně hrál.

více...

Fotografie naleznete v sekci Fotogalerie.  

Na našem profilu na FB naleznete i některá videa.