Přeborníci okresu

  • 1975
  • 1977
  • 1992
  • 2011

Poslední zápas

          Mistrovské utkání

             7. kolo 19.11.2016

    Dlouhoňovice - Litomyšl "B"

3:6

Nejbližší zápas

                         8. Kolo

                Pátek 25.11. 20:15

                  Stadion: Choceň

Voděrady - Dlouhoňovice

Aktuality

Aktuální rozlosování sezóny 2015-16 zde!

Archiv aktualit

Generální partneři

Banner

Partneři

suroviny2.jpg

Facebook

Komentář trenéra k poslednímu zápasu a ke společnému tréninku s fanoušky Tisk

Je to již týden, co jsme letošní sezónu zakončili vítězstvím v posledním zápase nad TJ Sokol Tisová a získali mistrovský titul Přeborníka okresu ročníku 2010/2011. Souboj s Tisovou přinesl z naší strany herní projev plný nervozity, nepřesností a ustrašenosti. Přestože nám od počátku soupeř nabídnul nespornou výhodu v podobě hráče z pole v roli brankáře pro 1.třetinu, jsme tuto třetinu prohráli a neustále dotahovali náskok soupeře. V polovině zápasu došlo poprvé v sezóně na střídání brankářů a O.Šolc přenechal místo v brance M.Lakotovi. Do poslední třetiny zápasu jsem byl nucen učinit ještě jednu změnu. Pro nespokojenost s výkonem a pro zdravotní problémy v 2.pětce, došlo k posunu pětek.

více... Nová  2.lajna a nástup do hry do té doby nehrajícího útoku Šegita M., Hrabáček T., Šourek P.,  přineslo oživení hry, kdy zejména právě třetí útok všem ukázal, jak a kudy za vítězstvím. Díky zlepšenému výkonu v posledním dějství završeném  J.Plundrou, asi dvě minuty před koncem, gólem do branky Tisové, propukly oslavy vítězství  a zisku mistrovského titulu pro Dlouhoňovice po dlouhých 19-ti letech. Oslavy to byly velkolepé, zejména díky našim úžasným fanouškům, kteří dorazili v rekordním počtu. Podle dostupných fotografií si každý může udělat obrázek o oslavách jak na stadionu, tak zejména v Dlouhoňovicích u Tukana. Kdo byl prozíravý a na pondělí si již předem vzal dovolenou, užil si skvělou atmosféru oslav až do brzkých ranních hodin. Děkuji všem za tyto neskutečné zážitky a nová přátelství. Celkový souhrn s podrobnějším rozborem úspěchu a s plány na příští sezónu Vám poskytnu až po závěrečné oslavě a zakončení sezóny, klubové schůzi, jednání na Obecním úřadě a po jednání se sponzory.


V pátek 11.3. 2011 jsme na ZS Rychnov nad Kněžnou na předposlední trénink pozvali fanoušky, kterých dorazil plný autobus. Fanoušci dorazili tentokrát vybaveni bruslemi a hokejkami místo bubnů. Zůčastnili se tak přímo na ledě tréninku společně s hráči a vyzkoušeli si tak na vlastním těle, co to obnáší. Později si taky zahráli proti hráčům a tento duel skončil remízou 1:1 a to díky chybě lídra Jardy Macháčka, který si spletl branky a vsítil svůj poslední gól sezóny do vlastní branky. Možná k jeho chybě došlo díky rozhodnutí realizačního týmu, když místo iontových nápojů jsme se rozhodli podávat chmelový extrakt z Plzně a musím říct, že k dodržování pitného režimu během tréninku nelze nic vytknout. Ve 20.30hod na stadion dorazili zástupci Okresního svazu ledního hokeje, a tak kapitán Jarda Macháček spolu se svým zástupcem Michalem Holubářem z rukou F.Kheka a J.Veselého převzali poháry a jako první je zvedli nad hlavy za aplausu fanoušků a spoluhráčů. Po předání medailí všem hráčům a starostovi obce Dlouhoňovice panu Smolovi došlo na společné focení týmu a focení s fanoušky. Po ukončení tréninku a vyprázdnění plzeňského sudu došlo k společnému přesunu do Dlouhoňovic, kde u Tukana pokračovala oslava. Jediným stínem dle fanoušků na této akci byl pan řidič autobusu, který jako jediný nezapadnul mezi štěstím oplývající osazenstvo autobusu a svoji otráveností nepodpořil vyjímečnost daných okamžiků ani to, že veze fanoušky "Mistrů" a dokonce i "Mistry" samotné. To řidiči obou autobusů z neděle byli jiná třída a díky jejich pochopení vznikla krásná fotka z kruháče v Chocni, děkujeme "Páni" řidiči. Samotné hodnocení tréninku přenechám "Mistrovským" fanouškům a na závěr pouze vysvětlím, proč jsme obdrželi dva poháry. Menší zlatý pohár patří HC Dlouhoňovice a větší stříbrný pohár nám je pouze zapůjčen, protože tento pohár je poprvé předáván jako putovní. Jsme prvním týmem, který tento pohár vyhrál a náš štítek již navždy vstoupí do historie jako štítek prvního vítěze putovního poháru OLLH Ústí nad Orlicí, za což tímto děkuju předsednictvu Okresního svazu ledního hokeje.

(jh)