Partneři

Facebook

Ve třetí třetině jsme rozhodli o vítězství a důležitých třech bodech Tisk

Verměřovice 3:7 Dlouhoňovice

Vyjímečně jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému zápasu v pátek a odehráli odložené utkání s Verměřovicemi. Ve 3. minutě jsme se dostali do rychlého vedení brankou Tomáše Plundry, ale v 11. minutě soupeř vyrovnal a šlo se do kabin za stavu 1:1. V úvodu druhé části nás poslal do dvoubrankového vedení Pavel Víša, který vstřelil svou první a za 67 vteřin i druhou branku sezóny. Místo, abychom přidali další góly a zápas rychle rozhodli, se soupeři podařilo v 34. minutě snížit a v 39. minutě dokonce vyrovnat na 3:3. více...

V 45. minutě využil Jarda Macháček přesilovou hru a poslal nás potřetí v zápase do vedení. Tentokrát jsme si ho už nenechali vzít a přidali jsme další branky. V 51. minutě zvýšil na 3:5 miláček fanoušků Ondra Hubálek, který se nejrychleji zorientoval před brankou a parádně dorazil puk pod břevno soupeřovy branky. V 53. minutě přidal již pětadvacátou branku v sezóně Jarda Macháček a na konečných 3:7 zvýšil v 55. minutě parádní individuální akcí v oslabení 3 proti 5 David Baier.