Partneři

Facebook

Vynikající derby podpořené excelentním výkonem rozhodčích Tisk

Dlouhoňovice  1:2  Žamberk

Okamžik pravdy nastal. Natěšený tým domácích toužil po odplatě suverénnímu týmu okresního přeboru.

Do první třetiny nastoupil ve velkém stylu a druhá půlka třetiny se hostujícímu Žamberku dařila jen za cenu častého vylučování. V úvodu druhé třetiny Dlouhoňovice obdržely branku, ale po sérii dalších vyloučení a tlaku, hostí kontrovali v 37. minutě při vlastním oslabení, kdy nezadržitelný David Baier našel u zadní tyče Jardu Macháčka, který tečoval puk za záda Rendy Tomana. Utkání se vyrovnalo nejenom ve skóre , ale i hře obou týmů. více...

V 5. min. 3. třetiny jsme se nedokázali vymanit ze sevření 1. útoku hostů a David Kubíček zvyšoval na 1:2, což nakonec byla vítězná branka zápasu. V čase 44:41 došlo k hromadné potyčce, kdy Jan Habr opakovaným faulem zezadu na hlavu Michala Kováře zavdal příčinu k této potyčce, po které se zaslouženě šel svléknout, ale i naše mužstvo zůstalo oslabené o vyloučeného Ondru Hubálka, taktéž do konce zápasu. V této třetině opět bylo hodně vyloučených hráčů, ale na obou stranách, což nás připravilo o možnost vyrovnání a zklamání bylo velké, protože ani závěrečná hra bez gólmana nepřinesla kýženou remízu. Souboj nejproduktivnějších dvojic tak vyzněl lépe pro žamberecké duo Kubíček- Nosál. V našem týmu splnil svoji roli lídra Jarda Macháček, přestože hrál po zranění s košíkem, který nese určitá omezení. Tomáš Plundra se neprosadil, což byla nakonec i jedna z příčin proč jsme nedokázali vyhrát, ale nikoliv rozhodující! Svou roli bezezbytku splnili hráči 1.  útoku a gólman. Nepřehlédnutelní svým vydařeným výkonem byli David Baier a Marek Keprta a stabilně dobrý výkon odvedl Tomáš Šilar. Méně se zápas povedl 1. obraně. Zcela zklamal svým přístupem k týmu Jarda Dubec!!! Zápas měl přinejmenším skončit remízou, protože nálada a bojovnost byla vynikající, bohužel štěstí nám nepřálo, a tak jsme odešli poraženi, ale  s hlavou nahoře. Derby podpořili vynikajícím výkonem rozhodčí Jasanský, Veselý, Zachař, kterým patří dík i za to, že v takto tvrdě odehraném zápase došlo pouze k drobným poraněním. Před tradičně dobrou návštěvou fanoušků, výbornými bubeníky v dlouhoňovickém kotli a před vydařeným choreem Banditry se odehrálo zajímavé utkání, které splňovalo všechny parametry diváckého očekávání. Všem aktérům na ledě a v hledišti proto patří díky…a za rok nashledanou.

Fotografie z utkání najdete v sekci fotogalerie.

Výsledek: Dlouhoňovice 1:2 Žamberk

Třetiny: 0:0, 1:1, 0:1

Vývoj skóré: 0:1, 1:1, 1:2

Branky a nahrávky: Macháček - oslabení (Baier, Hrčka) - Nosál (Vencl R.), Kubíček (Nosál)
Rozhodčí: Jasanský, Veselý, Zachař

Vyloučení: 13:14, navíc Hubálek 5 + do konce utkání, Habr 5 + do konce utkání