Partneři

Facebook

Zbytečná vyloučení nás připravila o body Tisk

Řetová 6:5 Dlouhoňovice

Po dvou výhrách z předchozích utkáních jsme šli do zápasu proti Řetové s cílem zisku 3 bodů. Kromě brankářské jedničky Martina Lakoty měl trenér Hrčka k dispozici celý kádr. Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře a po 24 vteřinách prohrávali 1:0. Naštěstí za minutu přišla rychlá odpověď z hole Davida Baiera a bylo srovnáno. V 8. minutě nás poslali rozhodčí do třech po velmi přísném vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě, kdy šestý hráč se držel mantinelu u dvířek střídačky a čekal, až hráči vstoupí na led. Dvojnásobnou přesilovku Řetová využila a dostala se do vedení 2:1. V 16. minutě vypíchl puk soupeřovu obránci po vhazování v našem pásmu Tomáš Plundra a samostatný nájezd využil.  více...

V čase 18:30 jsme se dostali poprvé do vedení díky střele Jardy Macháčka. Ve 25. minutě se řítil sám na branku Jarda Macháček, před zakončením byl podražen a rozhodčí nařídil správně trestné střílení. K němu se postavil faulovaný hráč a zvýšil náskok na rozdíl dvou branek. Řetové se bohužel podařilo v polovině zápasu během dvou minut srovnat na 4:4. Ovšem 15 vteřin po vyrovnání nás poslal Tomáš Plundra opět do vedení. Do kabin po druhé třetině se šlo nakonec za stavu 5:5 díky využité přesilové hře soupeře v 35. minutě. Třetí třetinu jsme začínali oslabením za údajné řeči vůči rozhodčím. Aby toho nebylo málo, tak po minutě úspěšného bránení oslabení jsme špatně střídali obránce a dostali další, tentokrát správný, trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Přesilovku 5 na 3 soupeř v čase 41:32 využil a dostal se do vedení 6:5. Od té chvíle se nám nedařilo dostat Řetovou pod tlak a spíš jsme pod ním byli my. V posledních minutách jsme se nakonec zvedli, ale dvě obrovské šance jsme v závěru bohužel nevyužili a z Litomyšle si odvezli prohru 6:5. Celý zápas s plnou pusou stehů odehrál i Marek Keprta, který před týdnem dostal nešťasně pukem do obličeje. Naopak pouze třetinu dovolilo odehrát Pavlu Víšovi jeho zranění z minulého zápasu. Příští týden nás čeká Ústí nad Orlicí, které si zvedlo sebevědomí překvapivou výhrou nad Voděrady 6:3.