Partneři

Facebook

Po týmovém výkonu zasloužená výhra nad jedním z favoritů soutěže Tisk

Dlouhoňovice  4:3  Tisová

V prvním zápase v novém roce jsme získali cennou výhru nad jedním z favoritů celé soutěže. Novému trenérovi byl k dispozici téměř kompletní kádr včetně navrátilce Tomáše Víši, Tomáše Šilara a Martina Lakoty. Vstup do utkání se nám vydařil, v 9. minutě protlačil puk za záda soupeřova gólmana Tomáš Plundra
a o minutu později zvýšil Jarda Macháček v oslabení. Tisové se podařilo v 15. minutě snížit, když snad pátou dorážku zužitkoval Šeda. více...

Ve druhé třetině se pokračovalo ve vyrovnané bitvě. Střelecky se prosadil jen Michal Kovář, který po samostatné akci zvýšil ve 40. minutě na 3:1. Třetí třetinu jsme začínali oslabením, a tak hlavní pokyn v kabině zněl nedostat rychle kontaktní branku. To se nám bohužel nepovedlo a v 41. minutě jsme v oslabení inkasovali gól z hole Dvořáka. V 52. minutě jsme se dostali znovu do dvoubrankového vedení díky Davidovi Baierovi, který zužitkoval přesilovou hru. Boj o vítězství trval do posledních vteřin, v čase 57:17 byl vyloučen Tomáš Víša, Tisová si vzala time out a rozhodla se pro hru bez brankáře. Powerplay se soupeři podařilo v čase 57:47 využít gólem Karla Nováka. V posledních dvou minutách se už nic výrazného nestalo a my mohli slavit vítězství. Utkání řídila velmi mladá dvojice rozhodčích,  která krom několika málo přehmatů na obouch stranách zvládla zápas dobře. Fanoušků tentokrát nedorazilo mnoho, proto těm, kteří v Lanškrouně byli, patří dvojnásobné poděkování.

Výsledek: Dlouhoňovice 4:3 Tisová

Třetiny: 2:1, 1:0, 1:2

Vývoj skóré: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3

Branky a nahrávky: Plundra T. - přesilovka (Hrčka, Holubář), Macháček - oslabení (Plundra T., Hrčka), Kovář, Baier - přesilovka (Kovář) - Šeda V. (Novák J.), Dvořák - přesilovka (Šeda V.), Novák K. - přesilovka (Matějíček, Novák J.)

Rozhodčí: Brejša, Brokeš

Vyloučení: 5:6, navíc Hrčka 10 min osobní trest