Partneři

Facebook

Dobře rozehraný zápas skončil vysokou pořážkou Tisk

Voděrady  8:4  Dlouhoňovice

V sobotní podvečer jsme sehráli další mistrovské utkání, tentokrát s Voděrady. Do zápasu jsme šli s jasným cílem získat 3 body. První třetina se hrála ve slušném tempu, ve které jsme soupeře přehrávali a dostávali se do častých přečíslení. Po jednom z nich jsme se ujali vedení, ovšem hned za minutu jsme si vstřelili vlastní gól. Ten nás naštěstí nijak nerozhodil a ještě do konce třetiny jsme po dalších přečísleních vstřelili 2 branky a Jarda Macháček završil hattrick. V začátku druhé třetiny se nám nepodařilo využít sérii přesilovek, ve kterých bychom zvýšili náskok a definitivně srazili soupeře do kolen. Poté však přišel trest v podobě dvou inkasovaných branek a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 3:3. Více...

Byli jsme si vědomi, že nás nečeká lehký závěr, ale věděli jsme, že na výhru stále máme. Hned v úvodu třetí části se dostaly Voděrady poprvé v zápase do vedení, ale ani v tu chvíli nebylo zdaleka nic ztraceno. Avšak v 50. minutě jsme inkasovali lacinou branku po střele od modré čáry a naprosto se zhroutili. V poslední desetiminutovce si s námi dělal soupeř v podstatě co chtěl, přidal další 3 branky a zvítězil vysokým rozdílem. Nám se podařilo už jen korigovat výsledek, který byl pro nás nakonec velmi krutý. V brance se tentokrát vystřídali oba naši gólmani. Ve 30. minutě se nechal vystřídat Zdenou Kovalem pro bolest v koleni mladičký Dominik Bárta. Třetí třetinu začal opět Dominik, ale po šestém gólu byl znova střídán Zdenou Kovalem. Z hráčů se dařilo snad jen prvnímu útoku, který se postaral o všechny 4 branky a žádnou ve hře 5 na 5 neinkasoval. S Voděrady to byla jednoznačně ztráta 3 bodů, které budeme chtít získat za 14 dní v utkání s Verměřovicemi, které mají za sebou výtečný vstup do soutěže. Dobrá zpráva pro fanoušky i hráče je, že by se měl do dalšího zápasu uzdravit Martin Lakota a vyztužit obranné řady svým comebackem má v plánu Tomáš Víša.

Výsledek: Voděrady  8:4 Dlouhoňovice

Třetiny: 1:3, 2:0, 5:1

Vývoj skóré: 0:1, 1:1, 1:3, 7:3, 7:4, 8:4

Branky a nahrávky: Macháček (Plundra T.), Macháček (Plundra T., Víša P.), Macháček (Dubec), Plundra T. (Macháček) - Škeřík, Palaščák (Pávek), Pávek (Duchoslav), Škeřík (Jelínek, Šeda), Kubr, Šrut (Palaščák, Němec), Šeda (Šrut), Pávek (Duchoslav, Šeda)

Rozhodčí: Buček, David, Šedivý

Vyloučení: 11:9, navíc Palaščák 10 OT