Partneři

Facebook

V důležitém zápase sezóny jsme porazili Voděrady Tisk

Dlouhoňovice - Voděrady 4:3

V pátek večer jsme nastoupili k předehrávce 18. kola proti silným Voděradům. Na zápas jsme se poctivě připravovali, protože bylo jasné, že se nehraje o 3, ale v podstatě o 6 bodů. Byli jsme si vědomi, že v případě neúspěchu bychom neměli vývoj v tabulce už ve svých rukou a museli bychom se spoléhat na ostatní výsledky.

více...

Po celou první třetinu jsme soupeře přehrávali, ale bohužel bez gólového efektu, a tak třetinu výhraly Voděrady díky brance Šplíchala ze 17. minuty. Do druhé třetiny jsme vstupovali s tím, že budeme pokračovat v nastoleném tempu a branky v síti soupeře nakonec přeci musí přijít. Ve 28. minutě jsme hráli přesilovku pět na tři a díky střele od modré, kterou vyslal Ondra Hubálek, jsme vyrovnali na 1:1. Vyšla nám i další přesilovka ve 36. minutě, kdy Michal Holubář pálil od modré a Ondra Hubálek tečoval puk mezi betony hostujícího golmana. Za stavu 2:1 se šlo podruhé do kabin. Ve 45. minutě při naší přesilové hře se Voděradům podařilo šťastně vyrovnat, když Šeda využil velkého nedorozumění našich obránců s brankářem Ondrou Šolcem a vstřelil snadný gól do prázdné branky. Hned za dvě minuty se řítil sám na branku David Hrčka, byl podražen a rozhodčí nařídili trestné střílení. K němu se postavil faulovaný David Hrčka, ale úspěšný v zakončení tentokrát nebyl. Dlouho ho to ale mrzet nemuselo, protože hned za 5 vteřin nás dostal do vedení Jarda Macháček, který využil nacvičenou akci prvního útoku. Jen o minutu později zvýšil na 4:2 navrátilec v sestavě Marek Keprta. Voděrady se ale nevzdaly a na začátku 54. minuty se jim podařilo snížit na 3:4 a zápas tak ještě v posledních minutách zdramatizovat. Další branka už ale nepadla, a tak jsme mohli začít slavit cenné vítězství.

Při pohledu do tabulky máme nyní jisté nádherné druhé místo, ale je určitě všem jasné, že jsme  zároveň krůček od historicky čtvrtého vítězství v celé soutěži.