Partneři

Facebook

Odveta v Králíkách byla po nájezdech vítězná Tisk

Králíky - Dlouhoňovice 5:6 SN

Jak píší na králickém webu, odveta byla o něčem jiném. Ještě, že tak, protože po čtvrtečním debaklu jsme nechtěli dopustit další ostudnou prohru. Utkání začalo v solidním tempu a hned po třech minutách jsme se dostali do vedení gólem Jardy Macháčka, který po krásné akci střílel do prázdné branky. Rozhodčí signalizovali branku a jeli nahlásit střelce k časoměřičům. Poté několik minut vedli rozhovor s domácími hráči a k údivu všech na stadionu gól zrušili pro posunutou branku. Sami ovšem řekli, že o tom nevěděli a nic neviděli.

více...

Je tedy otázka, jak tedy mohli vědět, že branka byla posunutá před vstřeleným gólem a ne až v době, kdy například hlásili střelce u časoměřičů?

Zápas pokračoval tedy za stavu 0:0, ale v 10. minutě jsme se dostali konečně do vedení gólem Jardy Macháčka, který z velkého úhlu našel mezeru mezi Kaliankovými betony. Ve 12. minutě využil Jarda Macháček přesilovou hru a dostal nás do dvoubrankového vedení. Domací hned za minutu snížili na 1:2, více branek už v první třetině nepadlo. Ve druhé třetině otočily Králiky dvěma góly stav utkání na 3:2.

Ve 45. minutě připravil vyrovnávací branku krásnou nahrávkou Michal Kovář a Jarda Macháček završil další hattrick sezóny. Hned za minutu se dostal soupeř po naší chybě opět do vedení, ale naštěstí hned v dalším střídaní vyrovnal Láďa Podhájecký na 4:4. V tu chvíli jsme si mysleli, že zápas zlomíme konečně na svou stranu a potvrdíme naši aktivnější hru v průběhu celého zápasu. Bohužel ve 48. minutě se Králíky dostaly opět do vedení a to už s námi nevypadalo dobře. Bojovali jsme až do posledních minut a soupeře, který se spoléhal převážně na brejkové situace, jsme dostali pod tlak. V 58. minutě přišlo zasloužené vyrovnání, když dvojnásobnou přesilovou hru využil střelou od modré Ondra Hubálek a vyrovnal na 5:5.

Do konce zápasu už branka nepadla, a tak následovala trestná střílení. Jako první se rozjel domací hráč, který neproměnil. David Hrčka volil blafák do backhandu a suveréně proměnil. Další domací hráč také nedal, a tak se postavil k puku Michal Kovář, který krásnou kličkou vstřelil branku. O druhém bodu bylo rozhodnuto, a tak další hráči už nemuseli jezdit.

Získali jsme 2 body do tabulky, ale hlavně jsme si vrátili pocit vítězství. Plné 3 body jsme sice nezískali, ale vzhledem k průběhu třetí třetiny, kdy jsme museli neustále dotahovat vedení soupeře, jsou i 2 dobré.

Výsledek: Králíky 5:6 SN Dlouhoňovice

Třetiny: 1:2, 2:0, 2:3, 0:1

Vývoj skóré: 0:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 5:6

Branky a nahrávky: Macháček (Plundra T., Plundra J.), Macháček (Holubář) - přesilovka, Macháček (Kovář), Podhájecký (Kovář), Hubálek (Holubář) - přesilovka, rozhodující nájezd Hrčka

Nájezdy: hráč Králík neproměnil, Hrčka proměnil, hráč Králík neproměnil, Kovář proměnil

Vyloučení: 13:8