Přeborníci okresu

  • 1975
  • 1977
  • 1992
  • 2011

Poslední zápas

          Mistrovské utkání

             7. kolo 19.11.2016

    Dlouhoňovice - Litomyšl "B"

3:6

Nejbližší zápas

                         8. Kolo

                Pátek 25.11. 20:15

                  Stadion: Choceň

Voděrady - Dlouhoňovice

Aktuality

Aktuální rozlosování sezóny 2015-16 zde!

Archiv aktualit

Generální partneři

Banner

Partneři

babak5.jpg

Facebook

První přípravný zápas skončil remízou 4:4 Tisk

Dlouhoňovice 4:4 Řetová

V sobotu po poledni jsme zahájili v České Třebové šňůru přípravných zápasů na novou sezónu. Soupeřem nám bylo mužstvo Řetové, kde se objevilo několik nových tváří. Nevíme, zda se jednalo o posily, nebo hráče, kteří jen doplňili kádr pro zápas s námi. Naše mužstvo se kompletní určitě nesešlo, chyběly především opory zadních řad, hokejbalisté a brankářská jednička.

více... Zápas se hrál zhruba 60 minut hrubého času bez přestávek. Do utkání vstoupili aktivněji hráči Řetové, kteří nás přehrávali ve všech směrech. Zanedlouho jsme také prohrávali 0:3 a vypadalo to v úvodu sezóny na debakl. V polovině zápasu se nám po několika vydařených akcí,  občas i díky troše štěstí, podařilo vyrovnat a nakonec se i dostat do vedení 4:3. Ke konci zápasu Řetová stihla v přesilové hře už jen vyrovnat a tak zápas hraný v přátelské atmosféře téměř bez vyloučení skončil remízou 4:4.

Výsledek byl pro nás velmi přijatelný, protože soupeř byl herně lepší a jen díky skvěle chytajícímu Ondrovi Šolcovi, který si odbyl premiéru v našem dresu, utkání skončilo remízou. Vůbec poprvé oblékli zápasový dres Miroslav Keprta ml. a Marek Břehovský. Pro oba to nebylo určitě jednoduché, protože jejich hokejová kariéra teprve začíná, ale co jiného si na úvod přát, než vstřelit ve svém prvním zápase branku. Oběma se to včera povedlo a tak doufejme, že vstřelené góly přidají klukům na sebevědomí a hlavně chuti trénovat a dále se zlepšovat. Zápas se naopak přiliš nevydařil prvnímu útoku,  od kterého se čeká  spousta gólů, ale včera odešel do kabin bez jediné vstřelené branky. Zde doufejme, že kluci jen ladí formu, kterou ukáží v důležitějších utkáních, ve kterých půjde třeba už o body do tabulky. Na druhou stranu by nebylo špatné, kdyby se produktivita mužstva rozložila mezi více hráčů. Ovšem až se sezóna ukáže, jak tomu doopravdy je. 

(tp)

Komentář k utkání - trenér Juraj Hrčka:

První přátelský zápas máme za sebou. Odehrál se v uvolněné atmosféře a bližší informace k zápasu jsou již popsána v předešlém článku.V produktivitě jsme na úvod sezóny podali slušný výkon, 29 střel-17zásahů-4góly. Musím ale vyjádřít svůj pohled na výkon týmu a několika hráčů. Jsme v přípravě, hledáme nová složení jednotlivých útoků, hledáme složení obranných dvojic, zkoušíme nového brankáře. Nedostatky popsány v hodnocení přípravy se zde potvrdily. Chybí nasazení, obzvlášť těžko zvládáme přijmout změny ve složení útoků, nedodržujeme schéma, nedržíme pozice. Na rychlo složený 2. a 3. útok se chopil své šance a dosáhli úspěchu vstřelením všech gólů. Zejména překvapili noví hráči kteří teprve pracují na budoucím zařazení se do týmu a je vidět že pracují poctivě s velkou chutí. V chválení můžu pokračovat na postu brankáře. Ondra nám potvrdil to co o něm víme z tréninku. Prvních pár minut jako když se mu nechce, a již prohráváme 3-0, ale pak již svým perfektním stylem začne soupeře nejdřív udivovat a následně je přivádí k šílenství. Pro potvrzení údaje ze statistiky: 3 zásahy-gól-2 zásahy-gól-1zásah-gól,25 zásahů-gól. Na zmírnění Ondrou obdržených třech branek v úvodu musím podotknout že jsme hráli bez obrany. Nově složená dvojice Holubář-Hrčka se chvilkama chovala značně zmateně, zejména útočník Hrčka se na postu obránce v úvodu zápasu zcela ztrácel a soupeř trestal.S přibývajícími minutami díky vzájemné komunikaci se situace podstatně zlepšila a občasné výpady Davida potěšily ale k spokojenosti bylo ještě daleko. Ani druhá dvojice složena Keprta-Kočí nefunguje tak jak by se slušelo ale aspoň drží své pozice.Kočí naharadil narychlo zraněného Hubiska. Obrana nás opravdu nesmírně trápí, složení dvojic je velice obtížné i z důvodů neúčastí Víši Tomáše a Šilara Tomáše na přípravě z důvodů pracovního vytížení. Pro nás se ale stávají takřka nepostradatelní. Navíc v situaci kdy nám stagnuje elitní útok v produktivitě je pro nás obrana prioritou. Stagnace 1.útoku je bohužel od počátku přípravy, tento útok se velice těžko vyrovnává se změnou složení pětky. Je to prověrka jejich přístupu, nasazení, respektu a pokory. Přes původmí problémy mají moji plnou důvěru v jejich schopnosti se přizpůsobit novému složení a věřím že tak jak si moji důvěru zasloužili, tak ji taky tak využijí. V sobotu následuje další tréninková jednotka a v neděli 24.10.2010 přátelský zápas s nováčkem OP Orli Lanškroun B. Zde již půjde o hlubší prověrku naší formy. Závěrem musím poděkovat hráčům za jejich zájem o přípravu na letošní sezónu, jejich početná účast je překvapující, nesmírný dík vám všem. Teď již jen najít a naladit formu a vyrazit do bojů s maximální podporou naších fanoušků.


Výsledek: Dlouhoňovice 4:4 Řetová

Třetiny: hráno bez třetin

Vývoj skóré: 0:3, 4:3, 4:4

Branky a nahrávky: Keprta Mir. (Břehovský), Podhájecký (Musil, Keprta Mar.), Šegita V. (Podhájecký), Břehovský (Holubář) - Novák (Drozd), Horák (Pokorný), Provazník D. (Heller), Zajíček

Rozhodčí: Resler Mir., ???

Vyloučení: 2:1

Využití: 0:1

V oslabení: 0:0

Diváků: 20

Střely: 

Zásahy golmana: Šolc Ondřej - 30 zásahů, 88.23 % úspěšnost záhasů

Sestava: Šolc - Holubář, Hrčka - Kočí, Keprta Mar. - Plundra T., Macháček, Plundra J. - Podhájecký, Šegita V., Musil - Břehovský, Hrabáček, Keprta Mir.

Absence: Víša T., Šilar T., Hubálek O., Kovář M., Baier D., Lakota M., Zouhar T., Šourek P.

Post # Hráč
G
A
B
+/- +
-
TM
1.PO
22
Holubář M.

1
1
0
+3
-3
2
1.LO
21
Hrčka D.0
+3
-3

2.PO
18
Kočí M.0
+1
-1

2.LO
8
Keprta Mar.

1
1
0
+1
-1

1.PK
7
Plundra T.-2
0
-2

1.C
24
Macháček J.-3
0
-3

1.LK
20
Plundra J.-1
0
-1

2.PK
25
Musil M.

1
1
+2
+2
0

2.C
5
Šegita V.
1

1
+2
+2
0
2
2.LK
10
Podhájecký V.
1
1
2
+2
+2
0

3.PK
6
Břehovský M.
1
1
2
0
+2
-2

3.C
9
Hrabáček T.+1
+2
-1

3.LK
14
Keprta Mir.
1

1
0
+2
-2MinBR

Šolc O.
4


60