Přeborníci okresu

  • 1975
  • 1977
  • 1992
  • 2011

Poslední zápas

          Mistrovské utkání

             7. kolo 19.11.2016

    Dlouhoňovice - Litomyšl "B"

3:6

Nejbližší zápas

                         8. Kolo

                Pátek 25.11. 20:15

                  Stadion: Choceň

Voděrady - Dlouhoňovice

Aktuality

Aktuální rozlosování sezóny 2015-16 zde!

Archiv aktualit

Generální partneři

Banner

Partneři

vycom6.jpg

Facebook

1995-2007 Tisk

Sezona 1995-1996

Trenér: Toman Josef

Brankáři: Podhorník Jaroslav - 12 zápasů, Špráchal Radek - zápasy, Podhájecký Vladimír - 1 zápas

Ocenění: Pavel Držmíšek - 3.místo kan.bodování, 3.místo střelci, 3.místo nahrávači, Zahálka Jan - 5.místo kan.bod., Macháček Jaroslav - 6.místo kan. bod., 4.místo střelci,

Okresní přebor muži 1995-1996

Mužstvo Z


Skóré 

1. Semanín
14
12
1
1
92:32 
25
2. Dlouhoňovice
14
7 2
86:65 
16
3. Č.Třebová
14



56:56 
14
4. Žamberk
14



74:64 
15
5 Řetová
14
6 1
61:79 
13
6. Třebovice
14



47:70 
9
7. Nekoř
10



44:49 
11
8. Králíky
10



49:50 
11
9. Voděrady
10



47:50 
7
10. Lanškroun
10



33:74 
3


Mistrovská utkání
Dlouhoňovice Žamberk
5:6
Dlouhoňovice Voděrady
3:2
Dlouhoňovice Nekoř
5:2
Dlouhoňovice Řetová
3:7
Dlouhoňovice Semanín 9:5
Dlouhoňovice Třebovice
4:5
Dlouhoňovice Řetová
7:7
Dlouhoňovice
Žamberl 0:8 
Dlouhoňovice Č.Třebová 12:4
Dlouhoňovice Č.Třebová 5:1
Dlouhoňovice Žamberk
7:2
Dlouhoňovice Řetová
5:6
Dlouhoňovice Semanín
6:6
Dlouhoňovice Třebovice
15:4


Kanadské bodování 1995-1996

Jméno Z
G
A
B
TM
1. Držmíšek P.
11 
20 
14 
34 
12
2. Zahálka J. 
11 
16 
16 
32 
6
3. Macháček J. 
13 
17 
10 
27 
14
4. Vích J. 
12 
10 

18 
8
5. Eliáš J. 
10 


11 
14
6. Maivald V. 
11 


10 
6
7. Koukol J. 




20
8. Schmidt R. 
10 



4
9.-10. Vítek S. 




0
9.-10. Blažek M.
12 



2
11.-13. Hubálek J.
13 



10
11.-13. Jedlička O. 




12
11.-13. Novák M. 




0
14. 
Trejtnar R. 




4
15. Kosek V. 




0
16. Holubář M. 




0
17.-22. 
Brdíček D. 
11 



2
17.-22.  
Vítek P.
10


2
17.-22. Dostálek P. 




8
17.-22. Musil Z.
8 0 0 0 0
17.-22. Hovad J.




0
17.-22. Podhájecký P.




0



Sezona 1996-1997

Trenér: Toman Josef

Brankáři: Špráchal Radek - 8 zápasů, Paštika Marian - 8 zápasů

Ocenění: Jan Vaněk - 3.místo kan.bod., 1.místo střelci, Jiří Eliáš - 5.místo nahrávači,

Okresní přebor muži 1996-1997

Finálová skupina o 1. až 6.místo
Z


Skóré 

1. Choceň B
15
15
0
0
133:45
30
2. Semanín
15
11
0
4
83:48
22
3. Řetová
15
10
1
4
72:61
21
4. Žamberk
15
9
1
5
115:66
19
5 Lanškroun
15
6
0
9
68:101
12
6. Králíky
15
5
1
9
63:90
11

Finálová skupina o 7. až 11.místo 






7. Třebovice
14
7
0
7
70:71
14
8. Voděrady
14
6
0
8
84:62
12
9. Dlouhoňovice
14
6
0
8
70:92
12
10. Nekoř
14
2
1
11
48:81
5
11. Č.Třebová
14
1
0
13
43:133
2



Mistrovská utkání
Dlouhoňovice Voděrady
4:6
Dlouhoňovice Lanškroun
5:9
Dlouhoňovice Choceň B
5:12
Dlouhoňovice Semanín
3:8
Dlouhoňovice Č Třebová
1:9
Dlouhoňovice Žamberk
3:13
Dlouhoňovice Řetová
4:7
Dlouhoňovice Třebovice
4:3
Dlouhoňovice Nekoř
4:3
Dlouhoňovice Králíky
8:3
Dlouhoňovice Třebovice
3:5
Dlouhoňovice Č.Třebová
12:7
Dlouhoňovice Nekoř
6:3
Dlouhoňovice Voděrady
8:4



Kanadské bodování 1996-1997

Jméno Z
G
A
B
TM
1. Vaněk J.
12 29 11 
40 
26 
2. Zouhar T.
12 12 11 
23 

3. Eliáš J.
14 

14 
19 
18 
4. Macháček J. 
14 
11

13 
22 
5. Kosek V.
12




6. Valtr L.
1



7. Malátek M. 





8. Schmitd R. 





9. Vítek P. 





10. Musil Z. 
10 




11. Šegita V. 
13



12. Koukol J. 





13. Hubálek J. 
14 



18 
14. Holubář Ma. 





15. Blažek M. 
12 



14 
16.-26. 
Brdíček D. 
14 



14 
16.-26.  
Jedlička O. 





16.-26. Jelínek T.





16.-26. Kořínek M. 





16.-26. Kulhavý M. 
10 




16.-26. Luňáček M.





16.-26. Maivald V. 





16.-26. Novák M.





16.-26. Novotný J.
2 0 0 0 0
16.-26. Šlezingr K.





16.-26. Vítek St.





Sezona: 1997-1998

Trenér: Toman Josef

Brankáři: Špráchal Radek - 10 zápasů, Paštika Marian - 7 zápasů, Oravec Jaroslav - 1 zápas

Ocenění: Jav Vaněk - 1.místo kan.bod., 1.místo střelci,

Okresní přebor muži - 1997-1998 

Finálová skupina o 1. až 6.místo
Z


Skóré 

1. Choceň B
16
14
1
1
135:36 10 (19)
2. Sokol Žamberk
16
13
1
2
127:59 8 (19)
3. TJ Jiskra Králíky 16
6
3
7
76:93 4 (11)
4. TJ Semanín
16
10
0
6
94:60 4 (16)
5 Sokol Nekoř
16 6
3
7
53:68 3 (12)
6. TJ Sokol Řetová
16
8
3
5
93:90 1 (18)

Finálová skupina o 7. až 12.místo 






7. TJ Voděrady
16
6

76:74 8 (7)
8. TJ HC Dlouhoňovice
16
6
1
9
78:97 8 (5)
9. TJ Sokol Třebovice
16
8
0
8
87:77 8 (8)
10. TJ Lanškroun
16
7
1
8
86:88 4 (11)
11. TJ Česká Třebová 16
4
0
12 39:100 2 (6)
12. Svitavy B (Březová)
16
0
0
16
41:133 0 (0) 


Mistrovská utkání 
Dlouhoňovice Lanškroun
6:12
Dlouhoňovice Žamberk
9:6
Dlouhoňovice Králíky
5:7
Dlouhoňovice Třebovice
5:7
Dlouhoňovice Voděrady
4:4
Dlouhoňovice Svitavy B
6:5
Dlouhoňovice Řetová
4:10
Dlouhoňovice Choceň B
1:8
Dlouhoňovice Č.Třebová
0:5 kontumačně
Dlouhoňovice Nekoř
1:4
Dlouhoňovice Semanín
4:9
Dlouhoňovice Svitavy B
6:5
Dlouhoňovice Třebovice
4:6
Dlouhoňovice Voděrady
5:4
Dlouhoňovice Č.Třebová
7:1
Dlouhoňovice Lanškroun 
11:1 


Kanadské bodování 1997-1998

Jméno Z
G
A
B
TM
1. Vaněk J.
15
34
7
41
46
2. Macháček J.
15
19 9
28
15
3. Zouhar T.
12
11
9
20
4
4. Eliáš J.
14
2
13
15
20
5. Kosek V.
11
3
5
8
6
6. Musil Z.
13
2
5
7
2
7. Holubář Ma.
14
3
1
4
0
8. Koukol J.
12 
3

44 
9. Hubálek J.
14 



43 
10. Kořínek M.





11. Dubec J.
10

2 26 
12. Blažek M.
15


18 
13. Maleček K. 





14.- 17. Brdíček D. 
13 




14.- 17.
Kulhavý M. 13 




14.- 17.
Malátek M. 





14.- 17.
Šegita V. 
14 





Sezona 1998 - 1999

Trenér: Nun Petr

Brankáři: Lakota Martin - 15 zápasů, Paštika Marian - 4 zápasy


Okresní přebor muži 1998 - 1999

Mužstvo Z


Skóré 

1. HC Spartak Choceň B
20
19
0
1
200:60
38
2. TJ Sokol Tisová
20
15
1
4
174:72
31
3. TJ Sokol Žambek
20
12
2
6
140:86
26
4. TJ Sokol Semanín
20
12 1
7
126:73
25
5 TJ Sokol Nekoř
20
9
0
11
103:134
18
6. TJ Sokol Řetová
15
8
1
6
93:69
17
7. TJ Jiskra Králíky
15
6
3
6
72:93
15
8. TJ Sokol Voděrady
15
6
2
7
54:74
14
9. TJ Lanškroun
15
5
2
8
65:79
12
10. TJ HC Dlouhoňovice
15
5
0
10
51:84
10
11. TJ Sokol Verměřovice
15
3
2
10
30:92
8
12. TJ Lok. Česká Třebová
15
2
0
13
28:133
4
13. TJ Svitavy B (Březová n. S.)
15
1
1
13
38:125
3


Mistrovská utkání
Dlouhoňovice Choceň B
1:9
Dlouhoňovice Tisová
1:9
Dlouhoňovice Žamberk
0:12
Dlouhoňovice Semanín
2:5
Dlouhoňovice Nekoř
1:3
Dlouhoňovice Řetová
1:4
Dlouhoňovice Králíky
3:11
Dlouhoňovice Voděrady
2:3
Dlouhoňovice Lanškroun
1:6
Dlouhoňovice Verměřovice
6:8
Dlouhoňovice Česká Třebová
4:0
Dlouhoňovice Svitavy B
10:5
Dlouhoňovice Verměřovice
6:2
Dlouhoňovice Česká Třebová
6:2
Dlouhoňovice Svitavy B
7:5


Kanadské bodování 1998-1999 

Jméno Z G

TM 
1. Macháček Jaroslav 14 15 

22 
14 
2. Eliáš Jiří
15
10 
19 
28 
3. Zouhar Tomáš
11 


14 
18 
4. Kosek Václav
15 


10 

5. 
Flekr Jaroslav
11 




6. Šegita Michal
14 




7. Hubálek Jaroslav 12 



28 
8. Brožek David

2


9. Dubec Jaroslav
15 


2
45 
10. Zámečník Jaroslav




11. Kubík Zdeněk
10 




12.

Teplý Jaroslav





13. Šegita Vásclav
13 


1
14. Maleček Karel





15. Blažek Miroslav
12 



14 
16.-24. Barvínek Tomáš





16.-24. Brdíček Daniel
12 
0


16.-24 Dostálek Petr





16.-24. Holubář Martin
12 

0
14 
16.-24. Kořínek Miloš
10 


0
16.-24. Malátek Michal





16.-24. Musil Zdeněk





16.-24. Skalický Leoš 





16.-24. Vítek Pavel 






Sezona 1999 - 2000

Trenér: Nun Petr

Brankář: Lakota Martin

Ocenění: Jiří Eliáš - 5.místo kan.bod.

Okresní přebor II.třídy 

Mužstvo 
Z


Skóré 

1. TJ Lanškroun
14
11
0
3
78:53
22
2. TJ Sokol Nekoř
14
10
1
3
68:37
21
3. TJ Jiskra Králíky
14
8
3
3
90:59
19
4. TJ HC Dlouhoňovice
14
9
1
4
56:41
19
5 TJ Voděrady
14
6
2
6
51:51
14
6. TJ Březová nad Svitavou
14
2
2
10
54:81
6
7. TJ Lokomotiva Česká Třebová
14
3
0
11
51:81
6
8. TJ Sokol Verměřovice
14

11 
40:85


Mistrovská utkání
Dlouhoňovice Verměřovice
4:2
Dlouhoňovice Březová nad Svitavou
4:2
Dlouhoňovice Voděrady
4:2
Dlouhoňovice Voděrady
5:3
Dlouhoňovice Česká Třebová
4:1
Dlouhoňovice Březová nad Svitavou
6:5
Dlouhoňovice Nekoř
3:7
Dlouhoňovice Lanškroun
7:3
Dlouhoňovice Lanškroun 1:3 
Dlouhoňovice Králíky 1:1 
Dlouhoňovice Verměřovice 6:2 
Dlouhoňovice Česká Třebová 6:1 
Dlouhoňovice Králíky 4:5 
Dlouhoňovice Nekoř 1:4 


Kanadské bodování

Jméno Z G

TM 
1. Eliáš Jiří
14 18
8
26
14
2. Zouhar Tomáš
12 
5
12
17
8
3. Macháček Jaroslav
13 
7
9
16
39
4. Flekr Jaroslav
13 
7
1
8
4
5. 
Hubálek Jaroslav 
13 



18 
6. Kosek Václav 11 
4
2
6
10
7. Dubec Jaroslav
13 
2
4
6
26
8. Kubík Zdeněk
11 
2
3
5
2
9. Teplý Jaroslav
10 2
1
3
6
10. Holubář Martin
11 2
1
3
2
11. Šegita Václav
13 2
1
3
4

12.

Pelinka Jiří
5 1
2
3
39
13. Kulhavý Michal
9 1
1
2
0
14. Šegita Michal
10 
0
2
2
2
15.-16. Śilar Tomáš
11 0
2
2
10
15.-16. Blažek Miroslav
11 0
2
2
2
17. Maleček Karel

1
0
1
8
18. Habr Jan
12 0
1
1
8
19.-22. Brožek david
2 0
0
0
0
19.-22. Dostálek Petr
4 0
0
0
10
19.-22. Koukol Jaroslav
5 0
0
0
2
19.-22. Zámečník Jaroslav
1

0



Sezona 2000 - 2001

Trenér: Nun Petr

Brankář: Lakota Martin: 457 střel, 363 zásahů, 79,4%, 94 branek

Okresní přebor - muži 2000 - 2001

Finálová skupina o 1. až 7.místo
Z


Skóré 

1. HC Spartak Choceň B
18 18 0 0 151:39 36
2. TJ Sokol Tisová
18 16 0 2 173:53 32
3. HC Ústí nad Orlicí A
18 12 1 5 124:76 25
4. TJ Voděrady 18 9 3 6 81:83 21
5 TJ Jiskra Králíky
18 9 1 8 89:82 19
6. TJ HC Dlouhoňovice
18 7 1 9 81:94 15
7. TJ Sokol Verměřovice
18 5 0 13 64:129 10

Finálová skupina o 8. až 13.místo






8. TJ Semanín
17 10 0 7 94:90 20
9. TJ Lankšroun
17 8 1 8 75:99 17
10. TJ Sokol Žamberk
17 7 1 9 59:62 15
11. Loko Č.Třebová (Ústí B)
17 3 1 13 40:116 7
12. TJ Sokol Řetová
17 3 0 14 49:109 6
13. TJ Sokol Nekoř
17
1 14 
34:83



Mistrovská utkání
Dlouhoňovice Řetová 9:0 
Dlouhoňovice Semanín 
3:4 
Dlouhoňovice Nekoř 
4:2 
Dlouhoňovice Ústí nad Orlicí 
3:5 
Dlouhoňovice Česká Třebová 
10:0
Dlouhoňovice Žamberk 
4:4
Dlouhoňovice Voděrady 3:4 
Dlouhoňovice Králíky 4:2 
Dlouhoňovice Tisová 0:5 
Dlouhoňovice Choceň B
4:9 
Dlouhoňovice Tisová 3:9 
Dlouhoňovice Verměřovice 3:2 
Dlouhoňovice Králíky 4:2 
Dlouhoňovice Voděrady 4:5 
Dlouhoňovice Ústí nad Orlicí
4:6 
Dlouhoňovice Lanškroun 6:5 
Dlouhoňovice Verměřovice 10:6 
Dlouhoňovice Ústí nad Olricí
6:14 



Kanadské bodování
Pořadí
Jméno Z G

TM 
1. Macháček 18 24 
12 
36 
16
2. Eliáš 17 11 
11 
22 
20
3. Flekr 14 7
16 
8
4. Zouhar 17

15 
26
5. Dostál 16 7
5 13 
27
6. Kosek 16

11 
6
7. Dubec 18


8
8. Hubálek 16


10
9. Šegita 16


4
10. Víša P.
10


14

11.

Moravec 17


2
12. Šilar 12


2
13. Koukol 16


4
14.-15. Blažek 16 1


18
14.-15. Pelinka 17


26
16. Habr 16


24
17. Holubář 16


0
18.-20. Kašpar 16


0
18.-20. Musil 16 0

2
18.-20. Kubík 16 0

0



Sezona 2001 - 2002

Trenér: Nun Petr

Golman: Lakota Martin: 480 zásahů, 82.9%, 99 golu, 18 zápasů

Ocenění v soutěži: Macháček 3.místo - střelci, 8.místo - kanadské bdování

Okresní přebor - muži 2001 - 2002

Finálová skupina o 1. až 7.místo
Z


Skóré 

1. Sokol Tisová
18
16
1
1
180:56
33
2. Choceň B
18
16
0
2
154:44
32
3. M.Třebová
18
13
2
3
115:51
26
4. Ústí nad Orlicí
18
9
0
9
70:93
18
5 Žamberk
18
9
0
9
54:65
18
6. Dlouhoňovice
18
6
2
10
70:103
14
7. Voděrady
18
6
2
10
47:74
14

Finálová skupina o 8. až 13.místo






8. Králíky 17
8
0
9
73:90
16
9. Semanín
17
7
1
9
84:106
15
10. Verměřovice
17
6
2
9
62:87
14
11. Lanškroun
17
6
1
10
75:89
13
12. Řetová
17
5
0
12
63:100
10
13. Nekoř 17
1
1
15
41:129
3




Mistrovská utkání
Dlouhoňovice Řetová 4:8
Dlouhoňovice Semanín 
5:3
Dlouhoňovice Nekoř 
6:1
Dlouhoňovice Ústí nad Olricí 
5:4
Dlouhoňovice M. Třebová 
1:7
Dlouhoňovice Žamberk 
5:2
Dlouhoňovice Voděrady 4:4
Dlouhoňovice Králíky 10:3
Dlouhoňovice Tisová 4:13
Dlouhoňovice Choceň B
2:9
Dlouhoňovice Tisová 4:15
Dlouhoňovice Verměřovice 3:3
Dlouhoňovice Žamberk 1:3
Dlouhoňovice Voděrady 3:2
Dlouhoňovice Ústí nad Orlicí
3:5
Dlouhoňovice Lanškroun 2:7
Dlouhoňovice Choceň B
5:6
Dlouhoňovice M.Třebová 3:8





Kanadské bodování 2001-2002 

Jméno Z
G
A
B
TM
1. Macháček J.
18 
26 
10 
36 
26 
2. Eliáš J.
18
12 
5 17 
20
3. Víša P.
15 8 3 11 22 
4. Dubec J.
18 
0 11 11 6
5. Zouhar T.
14 
6 3 9 2
6. Kosek V.
16 3 4 7 4
7. Michalec P.
18 1 6 7 14
8. Šilar T.
13 4 1 5 18
9. Menclík L.
14 2 2 4 2
10. Kašpar M.
17 2 1 3 2
11. Kašpar J.
7 2 1 3 2
12. Blažek M.
15 1 2 3 30
13. Šegita V.
17 2 0 2 10
14. Mráz O. 4 2 0 2 0
15. Habr J.
10 0 2 2 6
16. Hubálek J.
14 0 1 1 12
17. Šolc M.
8 0 1 1 0
18. Lakota M. (BR) 18 0 0 0 4
19. Kubík Z.
6 0 0 0 0
20. Koukol J.
5 0 0 0 4
21. Čížek J.
3 0 0 0 0
22. Pelinka J.
1 0 0 0 0
23. Víša T.
1 0 0 0 0
24. Hubálek O.
1 0 0 0 0
25. Holubář M.
1 0 0 0 0
26. Marušinec J.
1 0 0 0 0
27. Macoun J.
1 0
0 0



Sezona 2002 - 2003

Trenér: Nun Petr

Brankáři: Lakota Martin - 13 zápasů, Jakubec Václav - 4 zápasy, Morávek Roman - 1 zápas

Ocenění: Macháček 4.místo - střelci, 6.místo - kanadské bodování


Finálová skupina o 1.-6. místo
Z


Skóré 

1. Choceň B
16
16
0 0
161:42
32
2. Žamberk
16
11
1
4
72:47
23
3. Tisová 16
11
1
4
132:68
23
4. Voděrady
16
9
1
6
72:60
19
5 Ústí nad Orlicí
16
6
2
8
65:77
14
6. Lanškroun
16
6
0
10
62:96
12

Finálová skupina o 7.-12. místo





7. Králíky
16
8
1
7
75:75
17
8. Řetová
16
7
0
9
81:89
14
9. Semanín
16
5
3
8
85:85

13

10. Verměřovice
16
4
3
9
56:78
11
11. Dlouhoňovice
16
5
1
10
73:98
11
12. Nekoř
16
1
1
14
28:139
3





Mistrovská utkání
Dlouhoňovice Choceň B
2:17
Dlouhoňovice Králíky
5:3
Dlouhoňovice Tisová
4:11
Dlouhoňovice Voděrady
2:5
Dlouhoňovice Verměřovice
2:6
Dlouhoňovice Ústí nad Orlicí
2:4
Dlouhoňovice Žamberk
2:4
Dlouhoňovice Semanín
6:6
Dlouhoňovice Řetová
11:2
Dlouhoňovice Nekoř
5:1
Dlouhoňovice Lanškroun
1:6
Dlouhoňovice Řetová
11:8
Dlouhoňovice Králíky
3:5
Dlouhoňovice Nekoř
12:1
Dlouhoňovice Semanín
4:14
Dlouhoňovice Verměřovice
3:5




Kanadské bodování 2002 - 2003

Jméno Z
G
A
B
TM
1. Macháček Jaroslav 16
24
13 37 6
2. Eliáš Jiří 15
14
11
25
24
3. Zouhar Tomáš
15
8
13 21 8
4. Michalec Pavel
15
7
6
13
12
5. Kosek Václav 13
6
3
9
8
6. Víša Pavel
15
4
3
7
26
7. Menclík Ladislav
14
4
3
7
18
8. Dubec Jaroslav
16
2
4
6
14
9. Menclík Martin
14
0
6
6
16
10. Šilar Tomáš
14
2
2
4
12
11. Víša Tomáš
10
2
0
2
2
12. Blažek Miroslav
13
1
1
2
20
13. Macoun Jiří
8
1
1
2
8
14. Šegita Václav
16
0
2
2
12
15. Hubálek Ondřej
13
0
2
2
48
16. Krejsa Jiří
10
0
0
0
0
17. Marušinec Jakub
5
0
0
0
0
18. Hubálek Jaroslav
3
0
0
0
0
19. Mráz Ondřej
1
0
0
0
0
20. Musil jan
1
0
0
0
0
21. Holubář Michal
1
0
0
0
2



Sezona 2003 - 2004

Trenér: Nun Petr

Brankář: Lakota Martin - 760 minut, 370 zásahů, 58 branek, 86.4%, Jakubec Václav - 150 minut, 34 zásahů, 18 branek, 61.7%, Morávek - 50 minut, 17 zásahů, 4 branky, 71.4%

Ocenění v soutěži: Eliáš 10.místo - kanadské bodování


Finálová skupina o 1.-6. místo
Z


Skóré 

1. Choceň B
16
14
1
1
132:31
29
2. Tisová
16
14
0
2
86:45
28
3. Králíky
16
8
5
3
71:60
21
4. Voděrady
16
9
1
6
70:49
19
5 Žamberk
16
7
3
6
52:43
17
6. Dlouhoňovice
16
4
2
10
54:80
10

Finálová skupina o 7.-12. místo





7. Semanín
16
8
1
7
84:79
17
8. Řetová
16
6
1
9
87:96
13
9. Lanškroun
16
6
1
9
67:81
13
10. Verměřovice
16
5
2
9
55:77
12
11. Ústí nad Orlicí
16
4
2
10
61:68
10
12. Nekoř
16
0
0
16
32:142
0




Mistrovská utkání 
Dlouhoňovice Choceň B
6:3
Dlouhoňovice Králíky
4:4
Dlouhoňovice Tisová
1:8
Dlouhoňovice Voděrady
0:7
Dlouhoňovice Nekoř
6:0
Dlouhoňovice Ústí nad Orlicí
4:2
Dlouhoňovice Žamberk
0:5
Dlouhoňovice Semanín
4:10
Dlouhoňovice Řetová
5:7
Dlouhoňovice Verměřovice
2:3
Dlouhoňovice Lanškroun
7:5
Dlouhoňovice Žamberk
0:3
Dlouhoňovice Tisová
3:4
Dlouhoňovice Choceň B
2:9
Dlouhoňovice Voděrady
2:4
Dlouhoňovice Králíky
7:7



Kanadské bodování 2003 - 2004

Jméno Z
G
A
B
TM
1. Eliáš Jiří
15
14
6
20
59
2. Zouhar Tomáš
12
8
6
14
4
3. Michal Kovář
8
6
8
14
4
4. Macháček Jaroslav
8
7
3
10
0
5. Dubec Jaroslav
16
2 8
10
6
6. Michalec Pavel
13
4
5
9
10
7. Víša Pavel
12
2
6
8
22
8. Resler Michal
6
3
3
6
4
9. Marušinec Jakub
13
1
4
5
0
10. Menclík Martin 9
2
1
3
2
11. Menclík Ladislav 13
1
2
3
0
12. Hubálek Jaroslav
7
1
1
2
4
13. Kosek Václav 7
1
0
1
6
14. Víša Tomáš
10
1
0
1
14
15. Hubálek Ondřej
13
0
1
1
10
16. Blažek Miroslav
9


18 
17. Šegita Václav
15
0
1
1
2
18. Šilar Tomáš 12
0
0
0
6
19. Holubář Martin/Michal
9
0
0
0
0



Sezona 2004 - 2005

Trenér: Nun Petr

Brankář: Lakota Martin 15 zápasů, Kalous Ondřej - zápas, Morávek roman - 1 zápas

Ocenění v soutěži: Macháček 3.místo - střelci, 5.místo - kandské bodování

Okresní přebor 2004 - 2005

Finálová skupina o 1.-7. místo
Z


Skóré 

1. Choceň B
18 17 0
1
185:42
34
2. Tisová
17
13
0
4
112:72
26
3. M.Třebová B
18 11 2
5
99:76 24
4. Žamberk
18
9
2
7
53:50
20
5 Lanškroun
18
8
2
8
82:92
18
6. Řetová
18 7
2
9
80:103 16
7. Ústí nad Orlicí
17
0

74:69 16

Finálová skupina o 8.-13. místo





8. Králíky
17 9
1
7
85:78
19
9. Voděrady
17
7
1
9
78:66
15
10. Dlouhoňovice
17
7
1
9
66:77
15
11. Verměřovice
17 5
2
9
56:88 12
12. Semanín 17
5
1
11
66:94
11
13. Nekoř 
17 0 0 17 
32:161



Mistrovská utkání
Dlouhoňovice Ústí nad Orlicí
1:5
Dlouhoňovice Semanín
1:6
Dlouhoňovice Verměřovice
5:0
Dlouhoňovice Řetová
2:7
Dlouhoňovice Voděrady
3:4
Dlouhoňovice Žamberk
2:6
Dlouhoňovice Tisová
3:9
Dlouhoňovice Nekoř
7:2
Dlouhoňovice M.Třebová
5:6
Dlouhoňovice Králíky
5:5
Dlouhoňovice Choceň
1:8
Dlouhoňovice Lanškroun
4:2
Dlouhoňovice Voděrady
5:2
Dlouhoňovice Verměřovice
1:5
Dlouhoňovice Semanín
5:3 
Dlouhoňovice Nekoř
7:0
Dlouhoňovice Králíky 7:4





Kanadské bodování 2004 - 2005

Jméno Z
G
A
B
TM
1. Macháček Jaroslav
17
25 7 32 26
2. Kovář Michal
10 6
11
17
2
3. Eliáš Jiří
16
8
5
13 39
4. Zouhar Tomáš
16 7
4
11 10
5. Víša Pavel
16
3
8
11 44
6. Kosek Václav
12 0
7
7

7. Plundra Tomáš
5
4
3
7
4
8. Dubec Jaroslav
17
2
5
7
32
9. Mráz Ondřej 6
3
1
4
4
10. Šegita Václav
17
2
2
4
4
11. Macoun Jiří
13 1
3
4
2
12. Hubálek Ondřej
15
1
3
4
44 
13. Musil Aleš 8
1
1
2
2
14. Šilar Tomáš 17 1
2
3
32
15. Víša Tomáš
3
0
2
2
0
16. Marušinec Jakub
2
1
0
1
0
17. Holubář Michal 15 0
4
4
6
18. Blažek Miroslav
12 0
1
1
22
19.

Kubík Zdeněk

4
0
0
0
0
20. Musil Jan 10
0
2
2
2

Čižek Jan
2 0 0 0 2


Sezona 2005-2006

Trenér: Nun Petr

Brankáři: Lakota Martin - 12 zápasů, Kalous Ondřej - 4 zápasy, Morávek Roman - 1 zápas

Ocenění v soutěži: Macháček 1.místo - střelci, 9.místo - kanadské bodování


Okresní přebor 2005-2006


Finálová skupina o 1.-7. místo
Z


Skóré 

1. Choceň B
18
18
0
0
187:53
36
2. M.Třebová B
18
13
0
5
124:72 26
3. Voděrady
18
11
0
7
103:111
22
4. Řetová
18
11
0
7
93:94
22
5 Lanškroun 18
10
1
7
101:86
21
6. Tisová
18
10
0
8
103:81
20
7. Žamberk
18
9
1
8
78:58
19

Finálová skupina o 8.-13. místo





8. Verměřovice
17
8
0
9 73:90
16
9. Králíky
17
6
3
8
85:85
15
10. Ústí nad Orlicí
17
5
3
9
65:97
13
11. Semanín
17
4
2
11
60:108
10
12. Dlouhoňovice
17
4
0
13
65:97
8
13. Nekoř 
17
0
0
17
31:124
0





Kanadské bodování 2005-2006

Jméno Z
G
A
B
TM
1. Macháček Jaroslav
17
29
2
31
8
2. Eliáš Jiří
13
9
6
15
20
3. Kovář Michal
13
5
10
15
6
4. Zouhar Tomáš
9
6
3
9
8
5. Plundra Tomáš
15
4
3
7
4
6. Holubář Michal
17
3
2
5
10
7. Víša Tomáš
16
2
3
5
6
8. Dubec Jaroslav
16
1
3
4
10
9. Kosek Václav 15
0
4
4
8
10. Hubálek Ondřej
13
0
4
4
32
11. Musil Jan
13
2
1
3
16
12. Šegita Václav
16
1
2
3
14
13. Brdíček Daniel
15
1
2
3
10
14. Víša Pavel
17
1
1
2
20
15. Kořínek Miloš
13
1
1
2
6
16. Šilar Tomáš
15
0
1
1
8
17. Blažek Miroslav
5
0
1
1
2
18. Plundra Jan
11
0
0
0
12
19. Kočí Martin
2
0
0
0
0
20. Kubík Zdeněk
2
0
0
0
0
21. Čižek Jan
1 0 0 0 0
22. Keprta Jan








Sezona 2006-2007

Trenér:

Brankáři:

Sezona 2006-2007

Finálová skupina o 1.-7. místo
Z


Skóré 

1. Choceň B
20
17
2
1
180:55
36
2. Lanšrkoun
20
14
1
5
115:63
29
3. Česká Třebová
20
13
2
5
127:59
28
4. Žamberk
20 12
4
4
100:69
28
5 Moravská Třebová B
20
12
3
5
127:78
27
6. Svitavy
20
11
1
8
71:64
23
7. Králíky 
20
7
2
11
85:97
16
8. Řetová 
20 
7

12
100:110 15

Finálová skupina o 8.-13. místo





9. Tisová
18
9
2
7
93:88
20
10. Voděrady 18 8
0
10
88:72
16
11. Verměřovcie
18 5
1
12
66:112
11
12. Semanín
18 5
1
12
70:122
11
13. Dlouhoňovice
18 2
0
16
30:132
4
14. Nekoř 
18 2
0
16
31:164
4