Přeborníci okresu

  • 1975
  • 1977
  • 1992
  • 2011

Poslední zápas

          Mistrovské utkání

             7. kolo 19.11.2016

    Dlouhoňovice - Litomyšl "B"

3:6

Nejbližší zápas

                         8. Kolo

                Pátek 25.11. 20:15

                  Stadion: Choceň

Voděrady - Dlouhoňovice

Aktuality

Aktuální rozlosování sezóny 2015-16 zde!

Archiv aktualit

Generální partneři

Banner

Partneři

gaf1.jpg

Facebook

Ve čtvrtfinále play-off nás čeká rezerva Č. Třebové Tisk

iv01Letošní novinkou naší Oblastní ligy je známý model play-off z vyšších soutěží, kdy se ve čtvrtfinále utkává první tým s osmým, druhý se sedmým apod. Určitou modifikací toho systému je, že týmy, které ve čtvrtfinále vypadnou pokračují v boji o 5. až 8. místo. To zaručí všem účastníkům play-off stejný počet odehraných zápasů.

Systém jednotlivých kol se hraje na dvě utkání, kde mohou být i remízy, po kterých nerozhodují samostatné nájezdy. V případě stejné úspěšnosti obou týmů (výhra/prohra nebo remíza/remíza) rozhodnou bezprostředně po skončení druhého zápasu samostatné nájezdy.

Naše mužstvo se ze čtvrtého místa tabulky popere o postup s pátou Českou Třebovou. Čeká nás těžký a zkušený soupeř, který byl před sezónou mnohými pasován na jednoho z favoritů na titul. My však rozhodně nebudeme chtít dát ani metr ledu zadarmo a popereme se o postup, který by byl pro nás opravdu úspěchem. Bilance posledních vzájemných zápasů je vzhledem k první sezóně soupeře v Oblastní lize velice skromná a čítá v podstatě jen dvě utkání z letošní sezóny. Hned v prvním zápase sezóny jsme změřili síly a po vyrovnaném průběhu jsme nakonec podlehli 1:3 (0:0, 1:1, 0:2). Odveta se hrála na konci prosince v Č. Třebové, kde jsme sice prohrávali 4:1 a 5:2, ale utkání se nám podařilo srovnat na 6:6 a vzít si i nájezdové vítězství. Uvidíme s jakou formou se obě mužstva představí v play-off. První zápas se hraje v sobotu 8.2. od 17:00 v Č. Třebové a odveta za týden v neděli 16.2. od 16:30 v Rychnově nad Kněžnou.