Přeborníci okresu

  • 1975
  • 1977
  • 1992
  • 2011

Poslední zápas

          Mistrovské utkání

             7. kolo 19.11.2016

    Dlouhoňovice - Litomyšl "B"

3:6

Nejbližší zápas

                         8. Kolo

                Pátek 25.11. 20:15

                  Stadion: Choceň

Voděrady - Dlouhoňovice

Aktuality

Aktuální rozlosování sezóny 2015-16 zde!

Archiv aktualit

Generální partneři

Banner

Partneři

kapitol3.jpg

Facebook

Dozvuky k utkání s Č. Třebovou Tisk

img 4958První mistrovském utkání nové sezóny jsme odehráli proti rezervě Č. Třebové, které jsme po vyrovnaném průběhu podlehli 1:3. Zápasem se nyní zabývají orgány OLLH Ústí nad Orlicí, což přináší řadu spekulací, komentářů a trvzení nezakládajících se na pravdě. O co vlastně jde a proč se výsledkem zápasu zabývá OLLH?

Mužstvo Třebové nastoupilo k utkání s 8 hráči v poli, což je v rozporu se soutěžním řádem. Obě mužstva se však dohodla, že se utkání odehraje. Jelikož došlo k porušení soutěžního řádu, konkrétně článku 9, zabývají se tak tímto proviněním orgány OLLH. Většina fanoušků a hráčů nemá přesné informace o dané věci, proto pokládáme za vhodné informovat veřejnost o co se jedná. Oficiální vyjádření našeho klubu je následující:

Klub TJ HC Dlouhoňovice nebude do konečného uzavření utkání č. 24 TJ HC Dlouhoňovice - HC Kohoti Česká Třebová "B"  komentovat rozhodnutí orgánů OLLH Ústí nad Orlicí. Současně zcela vylučujeme, že by kdokoliv z činovníků nebo hráčů našeho klubu ovlivňoval rozhodnutí STK s cílem dosáhnout jiného výsledku, než byl výsledek utkání dosažený na ledové ploše.


Kdo a jak se tedy provinil a jak budou stanoveny případné tresty rozhodnou zvolení zástupci v orgánech OLLH. Ještě jednou zdůrazňujeme, že pro nás je klíčový výsledek dosažený na ledě, a že jsme my po kontumaci utkání netoužili a ani netoužíme.
(tp)

Text článku 9 - Zahájení utkání zde:
Utkání může být zahájeno, jestliže družstva mají k dispozici (na hrací ploše před zahájením utkání) minimálně 1 brankáře a 9 hráčů! Pokud tomu tak není, utkání NESMÍ být zahájeno jako mistrovské!!! Skutečný čas zahájení utkání musí být uveden v příslušné rubrice v Zápisu o utkání. V případě, že je tento čas odlišný od rozpisem stanoveného začátku o více než 10 min., je rozhodčí povinen zdůvodnit tuto odchylku v poznámkách o utkání (viz čl. 6 RS). Toto  je NUTNÉ zapsat do zápisu  s podpisem obou vedoucích – následně již nelze napadnout.

Oficiální vyjádření Č. Třebové si můžete přečíst zde.