Partneři

Facebook

Skvělý obrat, přesto s Řetovou porážka Tisk

dav01Dlouhoňovice - Řetová 7:8

V zápase 5. kola OL jsem přivítali v Rychnově mužstvo Řetové. Úvodní třetina nám vůbec nevyšla a poprvé do kabin jsme šli za stavu 1:4. Ve druhé části jsme zvýšili aktivitu a přehrávali soupeře. Díky tomu jsme také vstřelili čtyři branky.

Bohužel jsme se znovu dopustili několika chyb a Řetová dvě brejkové situace využila a do kabin se šlo za stavu 5:6. Ve třetí části se nám podařilo zápas otočit a dostat se tak poprvé do vedení 7:6. Jenže ani tentokrát jsme se chyb nevyvarovali, soupeř jel znovu mnohokrát sám na naši branku a zápas otočil zpět na svou stranu. Na světelné tabuli tak svítil po 60 minutách konečný výsledek 7:8.

Skvělý výkon podala naše první pětka, jež se postarala o šest vstřelených branek. Je to letos již druhý zápas, kdy se nám podařilo vstřelit sedm branek a přesto jsme nevyhráli, což je neuvěřitelné. Do příštích zápasů musíme rozhodně zlepšit obrannou činnost a vyvarovat se hloupých chyb, kterých děláme hodně a pouštíme tak soupeře jednoduše do brankových příležitostí. Ač to nebývá zvykem, tak závěrem musím vyseknout poklonu hráči Řetové číslo 22 (Lakomý), který předvedl, že svoji kvalitou tuto soutěž značně převyšuje. Především v bruslení je tento hráč o třídu někde jinde, než nejlepší bruslaři ligy. Klobouk dolů.

Příští víkend máme na programu dvě mistrovská utkání. V pátek v pozdním čase 21:30 nastoupíme v Lanškrouně proti Semanínu. V neděli pak přivítáme v Rychnově nováčka soutěže Třebechovice. Tabulka je zatím opravdu neuvěřitelně vyrovnaná a při tříbodovém systému můžeme být příští pondělí na jednom či druhém konci tabulky. Snad to bude co nejvýše.

(tp)

Branky a nahrávky: 8:32 Musil (Víša P., Holubář) - přesilovka, 28:19 Adámek (Doleček) - přesilovka, 29:03 Keprta Mar. (Šilar) - přesilovka, 37:19 Keprta Mar., 39:56 Adámek (Doleček), 40:25 Hrčka (Keprta Mar.), Adámek (Keprta Mar.) --- 3:02 Fabián, 5:46 Resler (Stránský, Lakomý), 14:12 Morkes, 15:33 Fabián, 25:04 Lakomý (Resler) - přesilovka, 38:10 Lakomý (Doleček), 51:09 Lakomý (Resler), 53:46 Lakomý