Přeborníci okresu

  • 1975
  • 1977
  • 1992
  • 2011

Poslední zápas

          Mistrovské utkání

             7. kolo 19.11.2016

    Dlouhoňovice - Litomyšl "B"

3:6

Nejbližší zápas

                         8. Kolo

                Pátek 25.11. 20:15

                  Stadion: Choceň

Voděrady - Dlouhoňovice

Aktuality

Aktuální rozlosování sezóny 2015-16 zde!

Archiv aktualit

Generální partneři

Banner

Partneři

kapitol3.jpg

Facebook

Novinky z Oblastní ligy ledního hokeje Tisk

logo svazJiž před několika měsíci jsme vás informovali o změnách na okresním svazu ledního hokeje v Ústí nad Orlicí. Nově zvolení funkcionáři dokazují již od prvních dní ve funkcích, že jim na soutěži opravdu záleží a snaží se ji posunout po letech strádání o přádný kus dál.

Prvním důkazem jsou po mnoha letech obnovené webové stránky soutěže (http://www.oslhuo.cz/). Další velkou novinkou, která se dotkne všech zúčastněných týmů je nový systém soutěže. Týmy se utkají každý s každým dvoukolově doma-venku. Poté končí soutěže pro poslední mužstvo na 10. místě. Ostatní týmy se rozdělí na trojice podle umístění (1.-3., 4.-6., 7.-9.) a sehrají spolu znovu dva zápasy. Do nadstavbové části play-off si mužstva nepřenášejí žádné body ze základní části. Play-off tedy poté určí konečné pořadí soutěže.

Naše okresní soutěž vyměnila také svůj původní název "Okresní přebor" za "Oblastní liga" (soutěže se totiž účastní také mimo-okresní týmy). Zajímavou novinkou je také zrušení všech vyjímek (krom jedné) v pravidlech hry. Hráči na ledě bránícího mužstva tak například podobně jako ve vyšších soutěžích nemohou po zakázaném uvolnění vystřídat. Jedinná vyjímka zůstala brankářům, kteří si po zásahu kotouče do masky zaslouží v rámci bezpečnosti přerušení hry.

Sezóna je také již kompletně nalosována a nyní se dolaďují přesné termíny a časy jednotlivých utkání v prvních deseti kolech. Oblastní liga odstartuje první listopadový víkend a celkem čtyři víkendy budou mít na programu dvě soutěžní kola. Naše mužstvo bude podobně jako v minulém roce využívat rychnovský stadion jako svůj domácí. V případě příznivého počasí bude ale snaha odehrát co možná nejvíce utkání na domácím ledě v Dlouhoňovicích.