Partneři

Facebook

Bolestná porážka v posledním utkání Tisk

Králíky - Dlouhoňovice 6:5

I přes mnohem větší aktivitu v průběhu utkání jsme podlehli soupeři z Králík gólem v poslední minutě. Zápas se hraje ale pouze na vstřelené branky, soupeř dal o jednu více, a tak můžeme jen litovat vlastních chyb a poblahopřát soupeři k vítězství.

Do utkání jsme vstoupili s nasazením a dobrým pohybem, kterým jsme dělali domácím velké problémy. Soupeř se soustředil na poctivou defensivu a spolehál na brejkové situace. Z našeho tlaku jsme v průběhu třetiny vytěžili dvě branky a zdálo se být jen otázkou času, kdy přidáme další. Bohužel se domácí trochu šťastně dostali tečovanou střelou ve 20. minutě na rozdíl jediné branky. V průběhu druhé a třetí třetiny jsme byli sice aktivnějším týmem, ale rozdíl už nebyl tak markatní, jako v první části. Králíky občas velmi nebezpečně hrozily z brejkových situací a v přesilových hrách. Po druhé třetině jsme odcházeli do kabin s vedením 4:5. Ve třetí části utkání jsme domácího brankáře neprostřelili a Králíky neuvěřitelně zápas otočily a mohli slavit 51 vteřin před koncem zápasu vítězný gól.

Situace v tabulce napovídá, že se Králíky pravděpodobně posunou na čtvrté místo a pokud Rychnov ve svém posledním utkání nevyhraje o devět a více branek nad Voděrady, tak obsadíme konečnou pátou příčku. Vzhledem k vývoji posledního utkání to je určitě zklamaní. Sezónu je ale třeba analyzovat z dlouhodobějšího hlediska, a tak se necháme překvapit k jakým výsledkům náš realizační tým dospěje. Zjednodušeně lze ale usoudit, že vzhledem k vývoji sezóny, letošní konkurenci mužstev a situaci, v jaké jsme se nacházeli ještě před třemi lety (v tabulce jsme předstihli pouze Ústí nad Orlicí a Semanín) sezóna 2011-2012 neúspěšná nebyla.