Partneři

Facebook

Proti Verměřovicícm vysoké vítězství Tisk

Verměřovice - Dlouhoňovice 4:11

Po dlouhé době jsme zavítali k mistrovskému utkání do lanškrounské haly, kde jsme změřili síly s Verměřovicemi. Jak zhodnotili naši fanoušci po zápase, hráči se pomaleji rozjížděli, ale postupně předváděli nejen pěkné kombinace, ale hlavně góly v síti soupeře.

Komentář k utkání - Miroslav Keprta (vedoucí mužstva): Velice vlažný začátek a komplikace utkání v úvodu 2. třetiny. Svoji hru jsme přizpůsobili hře soupeře a to nemohlo mít potřebný efekt. Zásluhou kapitána, který vzal zvrat utkání do svých rukou a  čtyřmi góly zdevastoval sebevědomí soupeře, se podařilo druhou třetinu dotáhnout do výrazného rozdílu a ve třetí se čekalo na desítku soupeři. Po uklidnění byly vidět opravdu hokejové akce,  kdy Jarda Macháček našel v jízdě Tomáše Plundru, který atakován zasouval puk na zadní tyči nebo Jakub Doleček po krásném uvolnění přes obránce dával Davidu Hrčkovi před prázdnou branku. Největším plusem utkání je, že o góly se podělily první  a druhá pětka hattrick zaznamenal Jarda Macháček, David Hrčka a gól scházel Tomáši Plundrovi. Konečně jsme potěšili oko našich věrných diváků. Pozdravení s přáním brzkého návratu do ochozů posíláme starostovi a hlavnímu bubeníkovi.

Branky a nahrávky:
10:42 Pecháček (Pražák), 16:41 Pražák (Šembera), 21:41 Šembera (Pražák), 56:50 Pražák (Smejkal) --- 5:42 Keprta Mar. (Hrčka, Doleček), 11:16 Hrčka (Keprta Mir., Víša P.) - přesilovka, 14:42 Doleček (Hrčka) - oslabení, 27:22 Macháček (Víša T.) - přesilovka, 31:15 Macháček (Baier) - přesilovka, 31:36 Macháček (Baier), 33:18 Plundra T. (Macháček) - oslabení, 37:09 Plundra T. (Macháček) - oslabení, 39:05 Macháček (Baier), 48:21 Hrčka (Baier), 59:18 Hrčka (Doleček) - oslabení