Partneři

Facebook

Poslední zápas v roce 2011 byl vítězný Tisk

Řetová - Dlouhoňovice 3:6

Poslední zápas v roce 2011 jsme odehráli v Chocni proti týmu Řetové. Po dvou třetinách svítil na tabuli nerozhodný stav 2:2, ale v závěrečné části jsme rozhodli zápas ve svůj prospěch a zvítězili jsme 6:3.

Díky této výhře jsme se posunuli na třetí místo v tabulce, které se budeme snažit uhájit příští víkend, kdy nás čekají dvě mistrovská utkání.

Komentář k utkání - Miroslav Keprta (vedoucí mužstva): Bohužel úvod zápasu se opět nepovedl. Na konci druhé minuty jsme dostali laciný gól a opět jsme byli nuceni dotahovat. Vzápětí jsme nedokázali zužitkovat přesilovku, ale po ubráněném oslabení jsme dokázali z dorážky po střele Jardy Macháčka vyrovnat. Škoda, že jsme nedokázali zužitkovat následný tlak, ale soupeř bránil pozorně a vlastní vyloučení nás nakonec poslalo do kabin za nepříznivého stavu. Bouřka v kabině pomohla pouze k vyrovnání skóre o které se postaral Honza Plundra coby navrátilec do první pětky. Rychlým gólem Tomáše Plundry jsme přinutili soupeře otevřít hru, kterou sice korunoval vyrovnávací brankou, ale opět Tomáš dalším gólem otočil skóre a když David Hrčka zvyšoval pátou brankou na dvoubrankový rozdíl bylo o zápasu rozhodnuto. Třešničkou na závěr bylo dovršení hattricku Tomášem Plundrou, který vytěžil maximum ze soupeřova zájmu o Jardu Macháčka. Tomáš si za svůj podařený výkon po právu připsal 4 kanadské body do osobní statistiky. Doufáme, že svoje střelecké probuzení přenese na led již příští zápas s Česticemi.

Branky a nahrávky: 8:10 Keprta Mar. (Macháček, Víša T.), 27:42 Plundra J. (Plundra T., Holubář) - přesilovka, 42:02 Plundra T. (Víša T., Holubář), 46:27 Plundra T. (Víša T., Plundra J.), 53:58 Hrčka (Víša P.), 57:01 Plundra T. (Macháček) - oslabení

Zásahy golmana: Martin Weiss - 25 zásahů