Přeborníci okresu

  • 1975
  • 1977
  • 1992
  • 2011

Poslední zápas

          Mistrovské utkání

             7. kolo 19.11.2016

    Dlouhoňovice - Litomyšl "B"

3:6

Nejbližší zápas

                         8. Kolo

                Pátek 25.11. 20:15

                  Stadion: Choceň

Voděrady - Dlouhoňovice

Aktuality

Aktuální rozlosování sezóny 2015-16 zde!

Archiv aktualit

Generální partneři

Banner

Partneři

kapitol3.jpg

Facebook

Láďa Podhájecký odchází na hostování do "Turecka" Tisk

Ke konci roku došlo ke dvěma změnám v našem mužstvu. Na hostování do konce sezóny odchází do Verměřovic Láďa Podhájecký, který v naplněné soupisce nedostával na ledě tolik prostoru. Je to hostování vyustěné čistě z racionálních důvodů a bude snad přínosem jak pro samotného hráče, tak pro obě mužstva.

Láďa by měl nastupovat v základní sestavě a získat tak důležitou herní praxi a nové zkušenosti. Těžit by z toho mělo jak mužstvo Verměřovic, kterým se rozšíří jinak úzký kádr, tak i naše mužstvo, kam by se Láďa mohl vrátit plný sebevědomí.

Druhou novinkou je návrat Pavla Víši na soupisku mužstva, což mohli fanoušci zaregistrovat již v posledním zápase proti Králíkám.  Pavel letos z osobních důvodů odložil start sezóny, ale návrat do mistrovských bojů se mu vydařil, jako by byl s mužstvem pořád. V posledním zápase nastoupil do třetí pětky, kam vnesl přehled a potřebný klid v rozehrávce.

Ve středu čeká mužstvo poslední mistrovské utkání v roce 2011 a pokud vyhrajeme, můžeme se posunout na průběžné třetí místo v tabulce. Soupeřem nám bude v Chocni tým Řetové. Zápas začíná v 18:15.