Přeborníci okresu

  • 1975
  • 1977
  • 1992
  • 2011

Poslední zápas

          Mistrovské utkání

             7. kolo 19.11.2016

    Dlouhoňovice - Litomyšl "B"

3:6

Nejbližší zápas

                         8. Kolo

                Pátek 25.11. 20:15

                  Stadion: Choceň

Voděrady - Dlouhoňovice

Aktuality

Aktuální rozlosování sezóny 2015-16 zde!

Archiv aktualit

Generální partneři

Banner

Partneři

hrabacek5.jpg

Facebook

V sobotu tradiční derby se Žamberkem Tisk

V dalším kole OP je na programu jeden z asi nejatraktivnějších duelů celé sezóny. Tradiční derby mezi naším týmem a sousedním Žamberkem vypukne na žambereckém stadionu v sobotu v 16:45. Poslední derby jsou známé početnou diváckou kulisou a neúprosným bojem na ledě.

Podobně jako se říká u fotbalového derby Sparty se Slavií, i zde se téměř vždy mažou veškeré rozdíly a postavení týmů v tabulce. Je to prostě pikantní zápas, na který se těší týmy i fanoušci obou táborů. Naši i žamberečtí hráči si na ledě nedarují ani metr prostoru a ženou se jen za vítězstvím. Na druhou stranu je velmi potěšující, že těmto utkáním nechybí fair play, vzájemný respekt i spousta dobrých přátelství.  

Vzájemná bilance z posledních sezón hovoří ve prospěch Žamberka, který z osmi zápasů vyhrál pět v normální hrací době a jednou po nájezdech. My jsme dlouholeté prokletí prolomili v minulé sezóně, kdy jsme rivala dvakrát porazili, jednou dokonce na jeho ledě. Celkové skóré z předchozích osmi utkání je 23:29 v náš neprospěch. Průměrně tak fanoušci vidí 6,5 branky na zápas.