Tabulka a rozlosování
Tabulka okreního přeboru 2010-2011
Pořadí
Tým
PZ
V
VP
R
PP
P
Skóre
Body
1.
HC Dlouhoňovice
16
12
1
0
0
3
84:61
38
2.
TJ Sokol Řetová
16
11
0
0
0
5
83:56
33
3.
TJ Jiskra Králíky
16
10
0
0
3
3
81:59
33
4.
TJ Voděrady
16
9
2
0
1
4
75:54
32
5.
SK Žamberk
16
7
1
0
1
7
67:58
24
6.
TJ Sokol Tisová
16
7
1
0
1
7
68:62
24
7.
TJ Lanškroun "B"
16
7
1
0
0
8
83:73
23
8.
HC Ústí nad Orlicí
16
1
1
0
1
11
49:114
6
9.
Sokol Verměřovice
16
1
0
0
0
15
37:90
3
Kompletní rozlosování soutěže - verze 27.2. -
Rozlosování
Křížová tabulka
X
ŽAM
KRÁ
TIS
DLŇ
VOĎ
VER
ŘET
ÚnO
LAN
ŽAM
2
4:3 SN
7:1
3:4
2:3
7:4
3:6
3:4 SN
0:5 k.
KRÁ
1:5
0
2:4
5:6 SN
4:1
4:1
6:5
11:4
6:5
TIS
2:1
3:5
1
3:5
1:7
5:0 k.
5:0
10:2
5:6 SN
DLŇ
8:5
2:9
7:3
0
4:3
3:1
5:4
8:3
8:3
VOĎ
5:1
5:4 SN
3:4 SN
5:2
-
7:1
2:5
6:5 SN
3:2
VER
1:10
0:2
1:9
4:5
4:9
2
3:5
3:5
3:7
ŘET
5:6
5:0 k.
6:3
6:4
3:5
5:1
0
11:2
6:3
ÚnO
3:4
4:10
3:7
2:7
2:7
1:6
4:6
1
3:8
LAN
3:6
5:9
7:3
2:6
10:4
6:4
4:5
7:2
1
Přátelská utkání HC Dlouhoňovice 10-11
Den
Datum
Zahájení
Mužstva
Stadion
Výsledek
So
16.10.10
13:30
Dlň - Řetová
ČT
4:4
Ne
24.10.10
16:45
Lanškroun B - Dlň
LA
7:4
So
30.10.10
18:00
Dlň - Králíky
CH
3:4
Rozlosování mistrovských zápasů HC Dlouhoňovice 10-11
Den
Datum
Zahájení
Mužstva
Stadion
Výsledek
Ne
14.11.
15:15
Dlň - Žamberk
LA
8:5
Ne
21.11.
19:15
Ústí nad Orlicí - Dlň
CH
2:7
Ne
28.11.
15:15
Lanškroun - Dlň
LA
2:6
So
4.12.
19:30
Dlň - Řetová
ČT
5:4
Ne
19.12.
19:30
Dlň - Tisová
LA
7:3
Čt
30.12.
18:00
Dlň - Králíky
DLŇ
2:9
Ne
2.1.
16:00
Králíky Dlň
KRÁ
5:6 SN
Ne
9.1.
10:15
Dlň - Lanškroun
CH
8:3
Ne
16.1.
17:00
Dlň - Verměřovice
ČT
3:1
St
19.1.
18:00
Voděrady - Dlň
CH
5:2
So
29.1.
17:00
Žamberk - Dlň
CH
3:4
Ne
6.2.
16:30
Dlň - Ústí nad Orlicí
CH
8:3
So
12.2.
19:45
Verměřovice - Dlň
LA
4:5
So
19.2.
19:30
Řetová - Dlň
ČT
6:4
Pá
25.2.
19:30
Dlň - Voděrady
CH
4:3
Ne
6.3.
16:30
Tisová - Dlň
CH
3:5
Kompletní rozlosování soutěže - verze 27.2. -
Rozlosování
Rozlosování celé soutěže 2
010-2011
Kolo
Den
Datum
Čas
Mužstva
Stadion
Výsledek
1.
Ne
14.11.
15:15
Dlouhoňovice - Žamberk
LA
8:5
1.
So
13.11.
20:45
Králíky - Voděrady
LA
4:1
1.
Ne
14.11.
19:30
Lanškroun - Verměřovice
LA
6:4
1.
So
13.11.
16:30
Řetová - Ústí nad Orlicí
CH
11:2
2.
So
20.11.
19:30
Žamberk - Tisová
LA
7:1
2.
Ne
21.11.
15:45
Verměřovice - Řetová
LI
3:5
2.
So
20.11.
16:30
Voděrady - Lanškroun
CH
3:2
2.
Čt
30.12.
18:00
Dlouhoňovice - Králíky
DLŇ
2:9
3.
So
27.11.
19:45
Králíky - Žamberk
LA
1:5
3.
Ne
28.11.
15:15
Lanškroun - Dlouhoňovice
LA
2:6
3.
Ne
28.11.
15:45
Řetová - Voděrady
LI
3:5
3.
Ne
28.11.
19:15
Tisová - Ústí nad Orlicí
CH
10:2
4.
So
4.12.
17:00
Žamberk - Ústí nad Orlicí
ČT
3:4 SN
4.
So
4.12.
19:30
Dlouhoňovice - Řetová
ČT
5:4
4.
Ne
5.12.
15:15
Verměřovice - Tisová
LA
1:9
4.
So
5.12.
16:30
Králíky - Lanškroun
KRÁ
6:5
5.
So
11.12.
16:30
Tisová - Voděrady
CH
1:7
5.
So
11.12.
19:45
Lanškroun - Žamberk
LA
3:6
5.
Ne
12.12.
16:00
Ústí nad Orlicí - Verměřovice
CH
1:6
5.
Ne
12.12.
17:00
Řetová - Králíky
ČT
5:0 kon.
6.
So
18.12.
16:30
Voděrady - Ústí nad Orlicí
CH
6:5 SN
6.
So
18.12.
20:45
Žamberk - Verměřovice
LA
7:4
6.
Ne
19.12.
15:15
Lanškroun - Řetová
LA
4:5
6.
Ne
19.12.
19:30
Dlouhoňovice - Tisová
LA
7:3
7.
So
8.1.
17:00
Řetová - Žamberk
ŽAM
5:6
7.
So
8.1.
21:00
Verměřovice - Voděrady
LA
4:9
7.
Ne
9.1.
17:00
Tisová - Králíky
ČT
3:5
7.
Ne
21.11.
19:15
Ústí nad Orlicí - Dlouhoňovice
CH
2:7
8.
So
15.1.
15:15
Lanškroun - Tisová
LA
7:3
8.
So
15.1.
17:00
Žamberk - Voděrady
ŽAM
2:3
8.
???
Králíky - Ústí nad Orlicí
LAN
11:4
8.
Ne
16.1.
17:00
Dlouhoňovice - Verměřovice
ČT
3:1
9.
So
22.1.
10:00
Verměřovice - Králíky
ŽAM
0:2
9.
Pá
21.1.
21:00
Tisová - Řetová
LI
5:0
9.
So
22.1.
15:15
Ústí nad Orlicí - Lanškroun
LA
3:8
9.
St
19.1.
18:00
Voděrady - Dlouhoňovice
CH
5:2
10.
So
29.1.
17:00
Ústí nad Orlicí - Řetová
ČT
4:6
10.
So
29.1.
17:00
Žamberk - Dlouhoňovice
ŽAM
3:4
10.
So
29.1.
21:00
Verměřovice - Lanškroun
LA
3:7
10.
Ne
30.1.
19:30
Voděrady - Králíky
CH
5:4 SN
11.
Ne
2.1.
16:00
Králíky - Dlouhoňovice
KRÁ
5:6 SN
11.
So
5.2.
17:00
Tisová - Žamberk
ČT
2:1
11.
So
5.2.
19:45
Lanškroun - Voděrady
LA
10:4
11.
Ne
6.2.
17:00
Řetová - Verměřovice
ČT
5:1
12.
So
12.2.
17:00
Žamberk - Králíky
ŽAM
4:3 SN
12.
Ne
9.1.
10:15
Dlouhoňovice - Lanškroun
CH
8:3
12.
So
12.2.
16:30
Voděrady - Řetová
CH
2:5
12.
Ne
13.2.
16:30
Ústí nad Orlicí - Tisová
CH
3:7
13.
So
19.2.
17:00
Ústí nad Orlicí - Žamberk
ČT
3:4
13.
So
19.2.
19:30
Řetová - Dlouhoňovie
ČT
6:4
13.
So
12.3.
18:15
Lanškroun - Králíky
LA
5:9
13.
Ne
20.2.
19:30
Tisová - Verměřovice
CH
5:0 Kon.
14.
Ne
26.2.
19:30
Voděrady - Tisová
CH
3:4 SN
14.
???
Žamberk - Lanškroun
ŽAM
0:5 Kon.
14.
So
26.2.
17:00
Králíky - Řetová
KRÁ
6:5
14.
So
26.2.
16:30
Verměřovice - Ústí nad Orlicí
CH
3:5
15.
Ne
2.1.
18:00
Verměřovice - Žamberk
ŽAM
1:10
15.
Ne
6.3.
16:30
Tisová - Dlouhoňovice
CH
3:5
15.
Ne
6.3.
17:00
Řetová - Lanškroun
ČT
6:3
15.
St
2.3.
18:30
Ústí nad Orlicí - Voděrady
CH
2:7
16.
So
12.3.
10:30
Žamberk - Řetová
ČT
3:6
16.
Ne
13.3.
15:00
Králíky - Tisová
ČT
2:4
16.
Ne
6.2.
16:30
Dlouhoňovice - Ústí nad Orlicí
CH
8:3
16.
So
12.3.
16:30
Voděrady - Verměřovice
CH
7:1
17.
St
9.3.
18:30
Voděrady - Žamberk
CH
5:1
17.
So
12.2.
19:45
Verměřovice - Dlouhoňovice
LA
4:5
17.
Pá
11.3.
19:30
Ústí nad Orlicí - Králíky
CH
4:10
17.
Ne
20.3.
17:00
Tisová - Lanškroun
ČT
5:6 SN
18.
So
26.3.
20:00
Řetová - Tisová
LA
6:3
18.
Ne
27.3.
15:15
Lanškroun - Ústí nad Orlicí
LA
7:2
18.
Út
28.12.
18:00
Králíky - Verměřovice
KRÁ
4:1
18.
Pá
25.2.
19:30
Dlouhoňovice - Voděrady
CH
4:3