Přeborníci okresu

  • 1975
  • 1977
  • 1992
  • 2011

Poslední zápas

          Mistrovské utkání

             7. kolo 19.11.2016

    Dlouhoňovice - Litomyšl "B"

3:6

Nejbližší zápas

                         8. Kolo

                Pátek 25.11. 20:15

                  Stadion: Choceň

Voděrady - Dlouhoňovice

Aktuality

Aktuální rozlosování sezóny 2015-16 zde!

Archiv aktualit

Generální partneři

Banner

Partneři

stabyt5.jpg

Facebook

Web Semanína: Konec Semanínského hokeje?! Tisk

Převzato z webu hokejového týmu Sokol Semanín:

Sezóna 2010/2011 se bohužel uskuteční bez našeho týmu a myslím, že to nebude jediná sezóna...Důvodem je malý počet hráčů ať už zdůvodu odchodů nebo zranění, které nám neumožní dát dohromady ani 2 pětky...I přes velkou snahu přivést nové nebo spíše staronové hráče do týmu jsme získali pouze přísliby, ale bohužel u těch také zůstalo...

více...

Náš tým bude objíždět přátelská utkání a někteří hráči zřejmě zakotví v městké lize a někteří možná přece jen okres hrát budou ovšem né za Semanín...Když vezmeme v potaz, že jsme 3 roky hráli s mladým týmem, který dostával nakládačky a měl do budoucna začít uhrávat nějaké lěpší výsledky je velmi smutné, že nedokážeme složit ani 2 pětky v době, kdy už se třeba mohl nějaký výsledek dostavit...


Proslýchá se, že i mužstvo Tisové má určité problémy s kádrem pro letošní sezónu, proto je velmi pravděpodobné, jestli se kluby dohodnou, že těch pár hráčů, co má v Semaníně stále zájem hrát Okresní přebor, najde nové útočiště právě v Tisové. Až sezóna však ukáže, jak tomu doopravdy je.