Přeborníci okresu

  • 1975
  • 1977
  • 1992
  • 2011

Poslední zápas

          Mistrovské utkání

             7. kolo 19.11.2016

    Dlouhoňovice - Litomyšl "B"

3:6

Nejbližší zápas

                         8. Kolo

                Pátek 25.11. 20:15

                  Stadion: Choceň

Voděrady - Dlouhoňovice

Aktuality

Aktuální rozlosování sezóny 2015-16 zde!

Archiv aktualit

Generální partneři

Banner

Partneři

vase_reklama1.jpg

Facebook

Začala příprava na novou sezónu Tisk

Přípravným soustředěním od 10.9. do 12.9.2010. Třináct hráčů, Jarda Macháček, Michal Holubář, Martin Lakota, Ondra Hubálek, David Hrčka, Honza Plundra, Míra Musil, Martin Kočí, Marek Keprta, Vašek a Michal Šegitovi a  dvě nové tváře Marek Břehovský a Míra Keprta s trenérem Jurajem Hrčkou a vedoucím týmu Miroslavem Keprtou, rozbilo kemp v Penzionu na Pastvinách odkud vyjížděli za naplánovanými aktivitami. více...

Páteční den a sobotní dopoledne bylo vyhrazeno cvičením, které byly zaměřeny na dynamiku, obratnost, stabilitu, výbušnost a strečink. Využíván byl líšnický sportovní areál, zvláště hřiště s umělým povrchem. Ke cvičením byly hráčům připraveny různé druhy míčů a další nářadí, ale i bez tohoto náčiní jim zvláště strečinková cvičení dala zabrat.

Sobotní odpoledne bylo vyhrazeno hokejbalovému zápasu v Králíkách s našim rivalem z okresního přeboru. Přestože mnozí hráči říkali, že nevědí co tam budou po tak náročném programu dělat, tak nakonec jsme dosáhli úspěchu, leč o výsledek až toliko nešlo. Zcela uspokojivý byl přístup hráčů a fakt, že Mach nezapomněl střílet góly i když jenom míčkem. Spokojenost se promítla do zakončení soboty u grilovaných stejků a točeného piva.

Po náročném sobotním dni jsme v neděli odjeli na „tajný“ výlet do Říček. K všeobecnému překvapení se všichni  hráči jali zdolávat překážky lanového centra pod sjezdovkou. Převeselou úvodní instruktáž vystřídalo rychlé „vystřízlivění“ hráčů zavěšených na jistících lanech a zdolávajících řadu nástrah cca 8 metrů nad zemí mezi smrky. Odměnou všem bylo několik sjezdů po lanech zavěšených přes údolí pod sjezdovkou a mezi stromy do cíle. Téměř všichni zdolali ten nejdelší okruh… někteří zcela vyčerpáni a skoro všichni bez počátečního humoru. V jednom případě byla dodržena původně určená střední trasa a v jednom případě byla provedena prověrka zajišťujícího personálu při „zvláštní“ situaci, kdy naše oblíbená jedenáctka uvízla na zlomyslné překážce. Všechny ale čekala další odměna a to vyjetí lanovkou na vrch Zakletý a sjezd červené sjezdovky na terénní tříkolce…evidentně si to užili a zasloužili všichni.

Musíme konstatovat, že soustředění splnilo účel a bylo toho velice málo, co bychom zúčastněným vytkli. Pro mnohé nebylo jednoduché se uvolnit již na pátek z práce, ale týmovost se může projevit třebas i tak, že hráč přijede alespoň na večer pobýt chviličku s ostatními, tak jak to udělal Pavel Šourek. Ti co „nebyli“  mohou litovat, i když se to třeba netýká Tomáše Plundry, který toho času pobýval v USA, ale jako dobrý parťák scházel určitě všem. V neděli po odpoledním rozboru soustředění u kávy se hráči rozjeli domů.

Dále již byla naplánována příprava na ledě zimního stadiónu v Chocni, která začala 17. září a každý týden se přibližujeme prvním přípravným zápasům. 

V sobotu 16.10. zajíždíme do České Třebové, kde sehrajeme utkání s celkem Řetové od 13:30 hodin, pak bude následovat přátelské utkání s novým celkem okresního přeboru týmem Lanškrouna B 24.10. od 16:45 hodin v Lanškrouně  a poslední zápas přípravy odehrajeme v Třebechovicích s týmem Čestic od 20:30 hod. A pak již změříme síly s mužstvem Žamberka v derby, které odstartuje nový ročník okresního přeboru.

Více fotografií naleznete v sekci fotogalerie.
(mk)