Partneři

Facebook

Odveta s Voděrady nám nevyšla Tisk

Voděrady  5:2  Dlouhoňovice

V neděli 8.2.09 jsme odehráli druhé mistrovské utkání s Voděrady. V prvním letošním měření sil byl šťastnější soupeř, který nás porazil na nájezdy 5:4, tudíž se čekal vyrovnaný duel až do konce. K zápasu jsme se sešli opět ve slabém počtu, trenéři měli k dispozici pouze 11 hráčů do pole, a tak nám vypomohl navrátilec a dlouholetý hráč Dlouhoňovic Tomáš Zouhar. Na kompletní tři útoky to ani s jeho pomocí nestačilo, tudíž podobně jako v minulém zápase jsme točili jen dvě pravá křídla. V první třetině byl k vidění celkem vyrovnaný hokej, bohužel se nám nepodařilo proměnit několik šancí narozdíl od soupeře, který proměnil dvě, a tak jsme šli do kabin za nepříznivého stavu 2:0. Co se dělo ve druhé třetině nezažili zkušení hráči ani za celá dlouhá léta, co hokej hrají. více...

29.minuta Marek Keprta 5 + do konce , 30.minuta Ondra Hubálek 2 + do konce, 35.minuta Honza Plundra 2 + do konce, 37.minuta Tomáš Šilar 5 + do konce a mezi tím ještě tři dvouminutové tresty. Tudíž druhá třetina byla odehrána téměř celá v oslabení, většina dokonce 3 proti 5. Výsledek třetiny byl o to víc šokující, když skončila 0:1 pro nás díky Jardovi Macháčkovi, který proměnil únik v oslabení. Jestli čtyři vyloučení do konce utkání na jedné straně během jediné třetiny byla spravedlivá, ať si každý, kdo na zápase byl, posoudí objektivně sám. Já můžu jen napsat, že po takto hrůzostrašných faulech nebyl jediný hráč Voděrad zraněn, pouze jeden dohrál s bolavými zády.

Zpět k zápasu. Druhou třetinu jsme přečkali bez obdržené branky, hlavně díky dobře chytajícímu brankáři Zdendovi Kovalovi, parádnímu bránění hráčů, ale i díky nemohoucnosti soupeře. Začátkem třetí části se nám podařilo dokonce vyrovnat brankou Tomáše Plundry. Bohužel hned za 2 minuty jsme inkasovali smolný gol, kdy po vyhraném buly v našem obranném pásmu dokráčel puk za záda Zdendy Kovala. To nás srazilo na kolena a následovaly ještě dvě obdržené branky.

Výsledek: Voděry  5:2  Dlouhoňovice

Třetiny: 2:0, 0:1, 3:1

Vývoj skóré: 2:0, 2:2, 5:2

Branky a nahrávky: Mácháček (Víša P.), Plundra T. (Podhájecký)

Vyloučení: 6:10, navíc Keprta, Šilar OK (5 + do konce utkání), Hubálek, Plundra J. TH (2 + do konce utkání)