Partneři

Facebook

V prořídlé sestavě prohra s Tisovou Tisk

Dlouhoňovice  2:7  Tisová

Týden po derby se Žamberkem jsme se střetli s vedoucím celkem tabulky TJ Sokol Tisová. Byli jsme si vědomi, že nás čeká velmi těžký soupeř. Po dlouhé době jsme měli problémy se sestavou z důvodu velké absence hráčů. Nakonec jsme dali dokupy dvě obranné dvojce a tři útoky pouze se dvěma centry. Utkání jsme nezačali vůbec dobře a už po dvou minutách jsme prohrávali 0:1. Po inkasované brance se naše obranná hra zlepšila a do konce třetiny se stav nezměnil. Do druhé třetiny jsme šli s cílem hrát opět ze zajištěné obrany a věřili jsme, že se nám podaří dát gól z brejku. Bohužel jsme i přesto dvakrát inkasovali a šli do kabin za stavu 0:3. Ve třetí třetině po využitých přesilovkách Tisová zvýšila svůj náskok na 0:5. více...

Poté Vašek Šegita a Jarda Macháček upravili výsledek na 2:5, ale bohužel v závěru utkání jsme ještě dvě branky obdrželi, a tak zápas skončil 2:7 pro Tisovou. Jediným pozitivem po zápase bylo, že papírově nejsilnější soupeře máme pro tuto sezonu za sebou. Nyní se musíme soustředit na ostatní zápasy, kde je ve hře 18 bodů, ze kterých bychom měli získat co nejvíce.

Výsledek: Dlouhoňovice  2:7  Tisová

Třetiny: 0:1, 0:2, 2:4,

Vývoj skóré: 0:5, 2:5, 2:7

Branky a nahrávky: Šegita V. (Šilar), Macháček - Černin (Klusáček), Novák J., Novák J. (Dvořák), Šeda, Dvořák (Novák J., Šeda), Novák J. (Matějíček), Matějíček (Novák J.)

Vyloučení: 9:9