Partneři

Facebook

S Ústím vítězně Tisk

Dlouhoňovice  8:2  Ústí nad Orlicí

Za mrazivého sobotního odpoledne jsme se střetli v posledním kole první poloviny sezony s HC Ústí nad Orlicí. Už ve druhém utkání po sobě jsme nemohli počítat s naší velkou oporou Jardou Macháčkem, který je zraněný. Naopak posila přibyla v realizačním týmu, ke kterému se připojil Petr Nun. Premiérový start v sezoně si v brance připsal Zdenda Koval, který odchytal vydařený zápas. V utkání jsme předvedli zlepšený výkon, hlavně zodpovědnější bránění a více pohybu na hřišti. Po celý zápas jsme vedli, ale do třetí třetiny nebylo nic jistého. V čase 32:43 se podařilo Ústí snížit na 3:1 a vypadalo to, že se vrátí do zápasu. Ovšem za 91 vteřin od inkasované branky zvýšil Marek Keprta opět na rozdíl tří gólů. více...

Tento gól přinesl klid na naše hokejky a bylo otázkou času, kdy začneme proměňovat šance. Třetí třetina se nám vydařila, přidali jsme 4 branky a mohli slavit vítězství s našimi skvělými fanoušky.

Výsledek: Dlouhoňovice 8:2 Ústí nad Orlicí

Třetiny: 2:0.2:1,4:1

Vývoj skóré: 3:0,3:1,7:1.7:2,8:2

Branky a nahrávky: Blažek (Hubálek, Šegita), Plundra T. (Kovář), Blažek (Šegita,Holubář), Keprta (Šegita), Plundra T. (Kovář, Holubář), Hrabáček (Blažek), Šilar (Plundra T.,Kovář), Plundra J. (Víša P.) - Chudý (Kučírek), Exler (Vaníček)

Vyloučení: 12:8