Generální partneři

Partneři

Facebook

Vysoké a povinné vítězství Tisk

Semanín  2:11  Dlouhoňovice  V nedělní podvečer jsme se střetli v České Třebové s celkem Semanína. Do zápasu jsme vstoupili s cílem bezpodmínečného vítězství a vylepšení reputace u našich skvělých fanoušků. Při vší úctě k soupeři jsme ani jiné cíle mít nemohli. Na první branku se čekalo do 6. minuty, vstřelil ji Tomáš Plundra, asistence si připsali Martin Kočí a Michal Kovář. Diváci v tu chvíli začali křičet "deset, deset, deset" ovšem co se gólů týče, to bylo pro 1.třetinu vše. Krom několika našich šancí a tyček se diváci další branky nedočkali. Ve druhé třetině se produktivita zlepšila, ve 22.minutě trefil horní růžek soupeřovy branky Jirka Blažek. více...

Ve 27.minutě protlačil puk za záda golmana opět Jirka Blažek za asistence Jirky Kacálka a Tomáše Šilara. O minutu později se trefil Michal Kovář, kterému přihrál Tomáš Plundra a Jarda Macháček. Ve 30.minutě zvyšoval Jarda Macháček po nahrávce Michala Kováře, který si vyměnil puk za brankou Semanína s Tomášem Plundrou. Účet druhé třetiny uzavřel Tomáš Plundra, který po nahrávce Jardy Macháčka zvyšoval na 6:0. Hrálo se v podstatě na jednu branku, hráči Semanína se dostávali pouze do občasných brejků, které využít nedokázali. Ve 3.třetině gólové hody pokračovaly, postupně se trefili ve 41.minutě Jarda Macháček (Kovář), 43.minutě Tomáš Plundra (Kovář, Macháček), 51.minutě Michal Kovář (Plundra T.,Kočí), v 55.minutě trefil magickou desítku Vašek Šegita (Hubálek,Holubář), 57.minutě Ondra Hubálek (Kovář, Holubář). Čisté konto se Martinovi Lakotovi, který neměl po celý zápas mnoho práce, udržet nepodařilo. Doufejme, že se střelecká forma přenese i do dalších zápasů a začneme porážet i silnější soupeře. Komentář trenéra a zbylé údaje doplníme během pondělí.

Výsledek: Semanín  2:11 Dlouhoňovice

Třetiny: 0:1,0:5,2:5

Vývoj skóré: 0:9, 2:9, 2:11

Branky a nahrávky: Plundra T. (Kočí, Kovář), Blažek, Blažek (Kacálek, Šilar), Kovář (Plundra T.,Macháček), Macháček (Kovář, Plundra T.), Plundra T. (Macháček), Macháček (Kovář), Plundra T. (Kovář, Macháček), Kovář (Plundra T.,Kočí), Šegita (Hubálek, Holubář), Hubálek (Kovář,Holubář)

Zásahy golmana: Lakota M. - 4 zásahy

Vyloučení: 9:7