Přeborníci okresu

  • 1975
  • 1977
  • 1992
  • 2011

Poslední zápas

          Mistrovské utkání

             7. kolo 19.11.2016

    Dlouhoňovice - Litomyšl "B"

3:6

Nejbližší zápas

                         8. Kolo

                Pátek 25.11. 20:15

                  Stadion: Choceň

Voděrady - Dlouhoňovice

Aktuality

Aktuální rozlosování sezóny 2015-16 zde!

Archiv aktualit

Generální partneři

Banner

Partneři

stabyt5.jpg

Facebook

Na úvod remíza Tisk

První přípravné utkání mají naši hráči za sebou. Hrál se velmi útočný hokej z obou stran, kdy bylo k vidění spousta přečíslení 2 na 1, 3 na 1 a to před oběma brankami. Šlo především o to, aby si každý zahrál a okusil po půl roce zápasovou atmosféru. První polovinu utkání jsme odehráli na 2 obrany a kompletní 4 útoky. Nehrálo se klasicky na 3 třetiny, ale dvakrát 35 minut hrubého času. Po krátké pauze jsme do druhé půle nastoupili na 3 obranné dvojce a 3 útoky. Na hráčích bylo vidět, že je začátek sezony, tudíž o nějaké velké sehranosti nemohla být řeč, pouze s vyjímkou 2.útoku (Blažek,Hubálek,Víša P.), který zahrál spoustu pěkných akcí. Pochvalu zaslouží také golman, jenž náš tým několikrát podržel. S remízou můžou být spokojená obě mužstva. Další přípravné utkání na programu mužstva není, tudíž příští zápas bude už naostro s Králíkami o první body do tabulky.

Výsledek: Dlouhoňovice 6:6 Řetová

Vývoj skóré: 0:2,5:2,5:6,6:6 

Branky: Blažek Jiří 2x, Plundra Tomáš, Hrabáček Tomáš, Plundra Jan, Macháček Jaroslav

Sestava:

1.polovina: Lakota - Víša T.,Keprta - Holubář,Kočí - Plundra T.,Plundra J.,Macháček - Blažek,Hubálek,Víša P. - Hrabáček,Šegita,Bříza - Podhájecký,Lipenský,Kacálek

2.polovina: Lakota - Víša T.,Keprta - Víša P.,Kočí - Holubář,Hubálek - Plundra T.,Plundra J.,Macháček - Blažek,Šegita,Hrabáček - Kacálek,Podhájecký (Lipenský),Bříza